Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyek azok a macska kaja...

Melyek azok a macska kaja márkák amikben sok hús származék van, mégis elérhető áron?

Figyelt kérdés
Sajnos Royal Canin és társait nem mindig engedhetjük meg,mert kevés pénzünk van,de ha lehet időnként vennék a cicámnak. Ha kilóra kiméretem az mennyire éri meg az árát?És az olcsóbb márkák közül(Friskies.Whiskas,Felix stb)melyik a legjobb minőségre?
2015. aug. 4. 16:28
 1/7 F.S.G. válasza:
16%
Nem vagyok macskás de szerintem a Felix és a Whiskas a jók a Frikiesröl még nem hallottam :)
2015. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Az olcsóbb márkák közül sajnos egyik sem. Nézd meg az összetevőket: a fő összetevője mindnek a gabona, amire a macskáknak nincs szüksége. A hústartalom pedig 4-6%, azaz szinte semmi.

Ennél jobban jársz, ha hentesnél veszel neki maradék (de nem romlott) húst, pl. csirkemell nyesedéket, pulykamellnyesedéket. Ezt kaphatja nyersen is, főve is (fűszerek nélkül).

2015. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

A drogériák sajátmárkásait érdemes megnézni, azt hiszem mindegyikben van olyan, ami 10-20% körüli, és nem sokkal drágább, mint a fent említett márkák, itt a reklámozás helyett húsra költenek. :D

Nagyobb üzletekben lehet kapni perfect fit-et, meg purina one-t, ezek sem hiperszuper eledelek, de a tesco gazdaságosnál azért sokkal jobbak. Érdemes végignézni az összetételt, én ezt a kettőt jegyeztem meg, mert ezeket eszi meg úgy-ahogy a macsekom. :D

Na ezek, amiket bárhol be lehet szerezni kb. Ha van felétek fressnapf, akkor az oldalon nézelődhetsz, kisebb állateledelesnél meg kell kérdezni mit mennyiért adnak, mert nagyon eltérő árak lehetnek. Vagy ha egy-egy nagyobb beruházás belefér, akkor netről rendelve nagy tételben egész olcsón kijönnek a tápok.

2015. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maxitabi ***** válasza:

Az olcsók közül az aldi shah konzervje a legjobb, a dm dein bestes-ből egy-kettő meg kell nézni.

Ezek mind nedvestápok!!

A Fr..,Wh.. és társai -a szupermarketekben kaphatóak pont nem olcsóak,főként, ha az ár-érték arányt nézzük..szóval felejtősek.

Közepesnél jobbak (száraztáp) -és nem a legdrágábbak: brit care, josera, brit, flatazor,bosch sanabelle.. persze alaposan utánajárni-hol olcsóbb (neten) (nagyobb kiszerelés mindig jobban megéri)!

2015. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,ment a zöld kéz <3
2015. aug. 4. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Száraz Happy Cat a zooplusról. Verhetetlen áron van és az szuper prémium táp. 10 kilós zsák 9800. Számold ki. Aztán menj el a Fressnapfba és nézd meg van pofájuk több mint 2 ezer forintot kérni kilójáért.
2015. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brit Premium száraztáp. Én ezzel etetek, jó ár-értek arányú és bevált. Rendelés: petissimo.hu

Premiere konzerv. Magas hústartalom, de nem drága. Van több féle változatban. Vásárlás: Fressnapf

2015. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!