Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha a macska is kutyakonze...

Baj, ha a macska is kutyakonzervet kap?

Figyelt kérdés
Van kutyám és macskám is. A kutyakonzerv olcsóbb, ezért azt szoktam venni, de elgondolkodtam, hogy ez nem ártalmas e nekik hosszú távon. A konzerv jó minőségű, Premiere márka. Általában havi háromszor szoktak kapni, de ez változó. A válaszokat előre is köszi. :)

2015. aug. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyakonzerv nem tartalmaz taurint, amire a macskának szüksége van. (A macska szervezete nem termeli, a kutyáé igen.) Havi 3 miatt semmi baja nem lesz az égvilágon, viszont mivel eteted egyébként őket?
2015. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Brit Premium macskatáp. :)
2015. aug. 5. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egyébként normálisan eteted - és úgy tűnik, igen -, az a havi háromszori adag nem hiszem, hogy sok kárt tudna tenni benne.

A lényeg, hogy legyen meg a szükséges tápanyagbevitel, amit mellette eszik, az meg ne legyen mérgező :)

2015. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
havi 3x nagy dolog lenne macskakajat venni?
2015. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, az lenne... A Premiere macskakonzerv 400g=400Ft, a kutyakonzerv 800g=680Ft. Azért van különbség, mellesleg (ahogy írtam) van kutyám és macskám is, így egyszerűbb megvenni. (Mert amúgy is kéne vennem kutyakonzervet.)

A többieknek köszönöm! :)

2015. aug. 5. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezt tényleg nem értem. Az 1000 Ft/kg-os macskatáp esetén a napi költség 200 Ft, a kutyatáp esetében meg 170, ha napi 200 grammot számolok. Ha havonta csak háromszor kap kutyatápot, akkor egy havi megtakarítás összesen 90 forint. Ez egy teljesen jelentéktelen összeg a havi 30*200, azaz 6000 Ft-hoz képest. Egyébként semmi baja nem lesz a kutyatáptól, ha nem kizárólagosan ezzel eteted.
2015. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!