Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékokat ajánlotok...

Macdln kérdése:

Milyen játékokat ajánlotok kiscicáknak? Házilag is elkészíthető cicajáték ötletek? Hogyan tudnék cicabútort, kaparófát csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vettem a kiscicáimnak egy trixie 6 db-os labdakészletet és egy "fekvő helyzetű" kaparófát, amin van egy macskamentával töltött plüssegér is. A labdák közül csak 2 érdekli őket, de azokkal is csak kb. 5 percig vannak el. A kaparófát is csak elvétve használják, inkább a fotelt. Tudnátok ajánlani néhány játékot? Akár olyat is, amilyet otthon is el lehet készíteni. Örülnék néhány linknek is, hogy nektek melyik játékok váltak be. :)

Szívesen fogadok otthon elkészíthető kaparófa, macskabútor ötleteket is. Szeretnék nekik csinálni saját magam egy szép cicabútort. Hol vehetek "hozzávalókat" ?

-szizál

-szőrme, plüssanyag

-a kaparófákhoz hengerek, "csövek"

-faanyag odúkhoz, hidakhoz, létrákhoz

stb. stb.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat. :)



2015. aug. 6. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Obiban talán vannak hozzávalók, én is gondolkodtam ezen, de inkább készen vettem egyet. Nem hiszem hogy sokkal drágább, de biztonságosabb mint amit én csinálnék...:D

Amiket megfigyeltem, 6 macskámból egy sem megy az odúkba bele, se az ilyen hengeres részekbe ami ezen is van: [link]

De amúgy ezt a mászókát nagyon szeretik, a hengeren kívül mindegyik részén fekszenek, játszanak rajta, kaparják. Jó választás volt. Elég stabil is.

Az én macskáim kedvenc játéka amúgy az összegyűrt papír. :) Na meg a lógós, pálcás játékok.

2015. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :)
2015. aug. 6. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
En a cicamnak egy kb 40 cm hosszu es 1cm vastag botra kotottem egy 1m hosszu zsinort arra egy vartam egy borbol keszult kis kockat amire meg kulombozo szallagokat vartam, ezzel akar orakig kepes jarszani. Remelem segitettem:)
2015. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszönöm! Holnap meg is csinálom nekik ! :)
2015. aug. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!