Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak?

Mi baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

1 éves kandúr macska, 1 hete egy hólyagot vettem észre a gerince mellett a hátán ami kb golflabda fele méretű... vízhólyagnak tűnik mert puha,gondoltam semmi különösebb baja, mert csak a kissé kipúposódó bőr látszik, szőrlekopás nincs rajta, de most az álla alatt a nyakán is keletkezett egy ugyanilyen.

Nem vakarja, problémája nincs, talán nem annyira eleven mint szokott lenni...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 8. 18:28
 1/9 anonim válasza:
Ez eddig mind "szép és jó", csak nem értem ez miért felnőtt párkapcsolatok, azon belül randizás :D
2015. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
Nem lehet hogy vérhólyag? Mert egyik haverom kutyájának meg olyan volt a fülén, de a kutyadoki adott neki rá gyógyszert. Am vidd dokihoz.
2015. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.. doki lesz úgylátom. véletlen volt. amint tudom megváltoztatom a kategóriát :D
2015. aug. 8. 18:32
 4/9 anonim válasza:
Nyirokcsomó duzzanat az allanal? Nehogy daganat legyen a hatan, attol meggyulladhat a nyirokcsomoja. Orvos azonnal!!!
2015. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az állánál lejjebb van... konkrétan a nyakán... kissé gyanúsan felfelé áll a szőr ezeken a helyeken, tapintásra belül vizes, hólyagszerű... fogalmam sincs hogy mi lehet...
2015. aug. 8. 18:35
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem daganat kizárva. bár nem vagyok szakember ezekhez, de a daganat valszeg nem ilyen... fertőzés lehet?
2015. aug. 8. 18:35
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom milyen fertőzés okozhat ilyesmit, de az tuti hogy nem egészséges, tényleg orvoshoz kell vinni.
2015. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 alexandra@ válasza:
Nem verekedős a cicád? Nálunk a verekedős macskánknak az álla alatt volt hasonló hólyag, ami később ki is fakadt és simán begyógyult, a doki szerint begyulladt vhogy egy sebe....
2015. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tályog simán lehet.
2015. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!