Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kan cicámat 1,5 napja nem...

Kan cicámat 1,5 napja nem láttuk. Nem tudjuk mi lehet vele. Nem jön haza enni pedig eléggé torkos cica.3 éves ivartalanítva van. Egyszer már eltünk 1-2 napra de aztán előkerült. Nem tudjuk mi lehet vele hol lehet? Elütötték-e vagy elkóborólt talán?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

El nem kóbórol, hazatalál.

Vagy talált magának egy cicát, és majd jön.

Reméljük nem a másik opció forog fent.

2015. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen remélem..:(
2015. aug. 10. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne körülnézni kicsit, hazahívni. Lehet ebben a nagy melegben elhúzódott valahova mint az én macskám.
2015. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel már körbe néztünk a közeli utcákban és nem láttuk. Hívogattuk is, de nem jött.
2015. aug. 10. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem pont igy ment el most a macskam, 2 napra. De hazajott. Nemtudom merre lehetett, lehet talalat egy a lakasnal is huvosebb helyet. Mondjuk, ha ez igy van, nekem is megmutathatna :P
2015. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Meglett a cica?

Nekünk nem egyszer volt, hogy jópár napig nem jött elő a kan cicánk, sokszor azt hittük már nem is jön, de mindig hazajött végül.

2015. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!