Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom bolhátlanítani a...

Hogyan tudom bolhátlanítani a kismacskámat? (többi lent, fontos)

Figyelt kérdés

Olyan 2-3 hónapos a kismacskám.

Tegnap észre vettem hogy, bolha van benne.

Vettem ma macskák részére bolha nyakörvet de, az azt írja hogy 6 hónapos kortól lehet rajta használni.

Merjem rá rakni vagy esetleg valami mással távolítsam el a bolhákat róla? Esetleg ecettel vagy valami ilyesmivel?



2015. aug. 11. 13:04
 1/8 anonim válasza:
Mosd meg őt kádba vagy csap alatt macskasamponnal.
2015. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megfürdettem de, azért köszi!
2015. aug. 11. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
NE rakd rá ! Direkt van ráírva , akár bele is halhat ha ráteszed ! Van valami üvegcse abba bolhatlanito szer van ! Kérdezd meg az állatorvost ! Remelem segítettem !
2015. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kutattam, ezt találtam: [link]
2015. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

van olyan spot on ami alkalmazható 8 hetes kortól.(kérd az álatorvostól)

A nyakörv megelőzésre van és nem kezelésre és azokból se az olcsó a hasznos.(nem lehet rárakni)

2015. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el állatorvoshoz. Ha egy ilyen kiscica bolhás, akkor biztos, hogy férges is! Ha elviszed az állatorvoshoz, lehet ad neki féreghajtót meg valami pasztát pontosan nem tudom mi a neve....de ő megmondja.
2015. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bolhaírtó folyadék. Pár csepp a fürdő vízbe és volt bolha nincs bolha. Ja és a legjobb hogy olcsó (1000 Ft max) és nem árt a kis szőrösnek
2015. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7. válaszoló köszönöm a válaszodat!

Már vettünk a gazda boltban olyan folyadékot és már be is fújtuk őt.

2015. aug. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!