Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy cicát náthás,...

Találtunk egy cicát náthás, hasmenéses, nagyon csunyán csipás. Elvittük az állatorvoshoz, kapot egy inyekciot. HAZA hoztuk most össze vissza megy a lábát húzza, liheg, sír. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az állatorvost felhivtuk azt mondta ez a viselkedés normális, de én semmi ilyent nem olvastam sehol hogy szuri után igy viselkedhetne...S.O.S

2015. aug. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem, milyen orvosok vannak, az nem igaz, hogy ez normális. Injekció után legalábbis biztosan nem.

Ha a macska liheg és a többi jelzett tünetet mutatja, az már a hőháztartása felborulását jelezheti. Nem szállítottátok nagy hőségben? Próbáljátok meg hűteni, vizes törölközővel és itatni, akár fecskendőből.

2015. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, mi a helyzet??
2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a választ próbáltuk itatni vizzel, tejjel decs csak roszabb lett....most halt meg memrég.
2015. aug. 13. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!!
2015. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. aug. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!