Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica hány nap alatt...

LillaCicaMica kérdése:

A kiscica hány nap alatt nyitja ki a szemét?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mert az én kiscicáim már 6 napja megszülettek, de nem nyłlt ki a szemük. :(

2015. aug. 15. 09:59
 1/6 Aquakecske válasza:
100%
Általában a születésétől számított 7-14.napon.
2015. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

És mi lesz velük? Kidobálod őket az utcára, vagy idegeneknek adod, akik állatkínzók is lehetnek?

Mire jó szaporítani a macskákat? Annyi kóbor cicát kell megmentenünk az ilyen felelőtlen állatkínzók miatt, mint te...:/

2015. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 10. nap környékén, pár nap plusz-mínusz.
2015. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
A második válaszadónak: Miért kell egyből rosszat feltételezni? Attól, hogy kezdő macskatartó, még nem automatikusan hülye vagy felelőtlen szaporító valaki. Nekem is volt olyan mentett macskám, akiről kicsit később derült ki, hogy vemhes. Az meg a másik hülyeség, hogy kidobja az utcára vagy állatkínzóhoz kerül a kiscica. Sajnos sok ilyen is van, de őket valószínűleg nem érdekli, hogy mikor nyílik ki a szemük. Persze a legjobb ha ivartalanítják az állatot, ez tény, de azért ne kezeljünk már így látatlanban egy kérdés alapján valakit hülye felelőtlen szaporítóként.
2015. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Lehet lepontozni, és azért feltételezek rosszat, mert

aki értene a macskákhoz, és felelős tenyésztő lenne, nem kérdezne ilyet. Rengeteg ilyen kidobott kiscicát mentettünk meg, és tudom miről beszélek, milyen az emberek felfogása. Persze mindig a normális, jó embereket bántják...

2015. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te hülye, én is befogadom őket, ezért van hat macskánk most. És te egy nagyon hülye hazug disznó vagy. Egyszer nekünk volt 9 macskánk, de megöregedtek, elajándékoztuk őket, ezért maradt hat. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. aug. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!