Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is szokott beszélni a...

Más is szokott beszélni a macskájához?

Figyelt kérdés
én teljesen jól elbeszélgetek vele ,mindig helyesel ha meg nem tetszik neki valami keresztül sétál rajta .... egyszer anyum rajta kapott és azt mondta gyerekes és hülye szokás ,tényleg az ? xD

2015. aug. 16. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gyerekes. :)
2015. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
En is szoktam hogy pl. Mi van cirmike stb
2015. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam.
2015. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti az állatát, az a barátjának tekinti illetve családtagnak, velük pedig beszélgetünk, ez normális. Anyukádból hiányzik a humor, az életöröm és a normális élethez igenis kötelező örök gyerekség.
2015. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj éb a halaimhoz és a hörcsömhöz szoktam beszélni(ami sokkal kevésbé inteligens mint egy macska) és nemcsak én, az egész család. Szóval szerintem nem hüjeség. Egyetértek az elöttem szólókkal:az anyádnak nincs humorérzéke.
2015. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem, viszont a cicám folyton beszélgetni akar velem..


viccet félre téve, az ember közelében szocializálódott állatok (főként kutyák, de a macskák is) képesek értelmezni az emberi verbális és nonverbális kommunikáció egy részét (ezért is hallgatnak a nevükre, ismernek fel pár szót, ha pl. sokszor mondod neki, hogy "asztal" mert gyakran felugrik rá, akkor egy idő után asszociál rá), nyilván az összetettebb mondatok megértése már meghaladja képességeit..


Szval nem ajánlott a tegnapi buli eseményeit a macsekkal kitárgyalni, viszont ha beszélsz hozzá az nyilván semmit nem fog "elrontani rajta", legfeljebb tanul pár szót, de jó ha csak halvány gőze lesz az elhangzott gondolatok ötvened részéről..

2015. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Beszélgetni gyerekes dolog,viszont lefeküdni igazán felnőttes dolog Cirmivel :P

Amúgy meg a macska olyan nint egy barát.A közelünkbe jól.érzi magát.Én beszélgettem a macskával ami még volt :/

2015. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beszélgetek vele, mindig válaszol is (nyaú) :)
2015. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ötöskéhez hasonlóan én is beszélek a halaimhoz is, a hörcsöghöz csak azért nem, mert nincs. (Némelyik hal sokkal okosabb, mint az átlag ember gondolná: https://www.youtube.com/watch?v=aRhUjj0e0cc)


A macskáimról csak annyit, hogy csúnyán néznek azokra, akik gügyögnek nekik és nem értelmes, kerek, egész mondatokban beszélnek hozzájuk =^..^=

2015. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. Ráadásul kinti macska, a szomszédok már biztosan elkönyveltek elmebetegnek, de annyi baj legyen. :D Sőt, a betévedő szomszéd macskákkal is el szoktam csevegni, nem csak a sajátommal. :D

Elvileg amúgy ha sokat beszélsz a macskához, ő is beszédesebb lesz, lehet benne valami, mert a cicám eszméletlen sokat nyávog.

2015. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!