Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondanak annyi gonosz...

Miért mondanak annyi gonosz elitélő igazságtalan dolgokat a macskákrol?

Figyelt kérdés

Hadd soroljak fel parat.

A macska nem hallgat a nevere.. Mer van az ha az en macskamnak kialltok mar fut oda hozzam.

Megjelol amikor dorgolozik. Ez oke de nap mint nap egy nap 10-15x teszi ezt?

A macska utalja a gazdajat igen sajnos mar ilyeneket is olvasok.. 1.Ha kicsukom a szobambol addig nyavog mig vissza nem engedem odajon hozzam es nyalogat. 2.lattam videokat ahol macska menti meg a gazdajat

A macska onzo allat. Ha ez igy van mer veszi at az alvasritmusomat? Inkabb reggelig mellettem alszik, es mer hozza oda amit fogott az udvaron megmutatni?

A macskanak az ember egy mozgo targy- igen? Talan egy mozgo targyhoz kommunikal nyavog a macska? Az furcsa

Es nem nem csak akkor kedves amikor kaja kell neki volt hogy dorombol nyalogatott adtam neki kajat de nem kellett neki csak folytatta a hizelgest..

Es ha elmegyek itthonrol es hazajovok fut elem mar rogton;) szoval nem ertem felhuznak a rosszindulatu cikkek ...



2015. aug. 16. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezeket ignorálni kell, és nem felhúzni magad rajta.
2015. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom csak annyira felbosszant ha igazsagtalan dolgokat terjesztenek amiket elhitetnek masokkal ):
2015. aug. 16. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:

akinek volt már macskája,tudja,hogy milyenek.más véleménye nem érdekel.én is elkezdhetnék okoskodni a kutyákkal kapcsolatban,hogy miért ne tartsunk.de ha sose volt kutyám,mennyire reális amit mondok?

éppen ezért olyanokat kell meghallgatni,akiknek van tapaasztaltunk azon a téren.

szerintem is jófejek a macskák.az enyémek is természetesen hallgatnak rám ha hívom őket és nagyon emberbarátak.az egyik macskám mindig is kertben volt.elkerült a barátomékhoz be a házba és az első pillanattól kezdve szobatiszta volt,pedig számítottunk balesetre,hiszen eddig bárhova végezhette a dolgát.

2015. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MaXxii válasza:
10%

Azért mert ronda vagy !.. Amúgy jössz a falunapra?? Gitánó lessz more :D

MInk is fell lépünk ! Saskabaréval ! A Funny'Boys !

Bisztos ismersz ! Hiresek vagyunk ! Na csá.. Örülj,hogy irtam neked... Ez nagy megtiszteltettés..

2015. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a tévhitnek nagyon régre nyúlik vissza a gyökere. Sok-sok évvel ezelőtt a sötétség szövetségesének tartották a macskát, mert lát a sötétben, hamisnak mert változik a pupillájának a mérete, boszorkányok társának, gonosznak, ördöginek, illetve mivel éjszaka eljárkált vadászni, és a kecsessége miatt nőiesnek, illetve gyakran prostituált különböző szinonimájával illetik stb.

Ezek a dolgok még mindig erősen tartják magukat, de az emberek már nem igazán tudják hogy miért. Csak így van, aztán kész. Ezt hallotta a dédnagyanyjától. Vége. Nincs kérdőjel. Gyakran állítják szembe a kutyákkal is, például A hangok című filmben is a macska volt a rossz, a kutya pedig a jó lelkiismeret.

Az emberek meg sokszor úgy érzik, hogy dönteni kell, hogy most akkor kutyásak vagy macskásak. Én macskás vagyok, de nem utálom a kutyákat, csak többnyire félek tőlük, főleg, ha nagyok. A kutyások meg rendszerint lenézik és/vagy utálják a macskákat, pedig lehet nem is volt nekik soha. De például a barátom ugyanúgy tartja ezeket a berögződéseket, sőt sértegeti rendszeresen a macskámat, pedig hétvégente találkozik vele. De meg se akarja ismerni, csak hajtogatja, hogy mekkora p.cs, meg hogy biztos csak ezt meg azt akar, meg nem szereti. Közben ennek főleg az az oka, hogy úgy próbál vele bánni, mint egy kutyával. De a macskákkal nem úgy kell. Ők sokkal félősebbek, riadósabbak, nem lehet csak úgy rájuk rontani, meg paskolgatni az oldalukat meg mittudomén :D

2015. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Harmas valaszolo az enyem is rogton szobatiszta lett pedig a macskautalok mar orgton mondtak h majd meg latod h ossze vissza fogja vegezni a dolgat a lakasban es nemigy lett egyszer mutattuk meg neki csak oda ment wczni.. Innen latszik h a kutyapartiaknak abszolut semmi fogalmuk a macskakrol
2015. aug. 17. 20:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Igy igaz otos valaszolo. Meg se akarjak ismerni a macskat csak latatlanba mondanak ra mindent egyszeruen csak unszimpatikus nekik es ok se tudjak miert.. Rendszerint minden kutyas utalja a macskakat de kevesebb macskas utalja a kutyakat.. Meg olvastam hogy felmeresek szerint a macskatartok inteligensebbek a kutyatartoknal.. Nemtudom igaz e..
2015. aug. 17. 20:52
 8/11 Monteveres válasza:
Mer régen utálták a cicákat
2015. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mellesleg a kutyákat is utálták régen. :D
2015. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kutyakat miert?
2015. aug. 18. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!