Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskával?

Mit csináljak a macskával?

Figyelt kérdés
Gyerekekre állandóan fúj,3 éves macska,vörös macska. Nekem is van egy lányom akit állandóan fúj,ha meg akarja simogatni szétmarja. Nemrégen egy barátnőm jött át eleinte csak nyávogott,aztán fújt. (Ram is,ram meg sosem fujt) utana hajat mosta es annyit hallottam ameddig 2 percig mostam a hajamat,hogy nagy visitas ahogy a macska visit hangosan. Bementem es lattam ahogy raugrik,ratamad. Mi baja lehet?

2015. aug. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Én is ismertem ilyen macskát, csak ő fekete volt. Egy velejéig gonosz teremtés , csak a gazdáját szerette, ha vendég jött és a gazdi kiment a szobából a vendégre támadt, de amint visszajött máris kiscicaként dorombolt. Mocskos egy jószág volt, szerencsére már alulról szagolja az ibolyát a számító, büdös dögje...

Szerintem ajándékozd el, vagy tedd ki, szabadulj meg tőle. Egyes macskák elviselhetetlenek és gonoszak.

2015. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha rád is, akkor valami nagy gubanc van. Igen, állatok között is vannak jók, gonoszok, és furmányosak, írok egy példát. Hétvégi házunknál van egy 3-4 éves anyamacska, minden évben felcsinálja, és hozzánk jönnek kaját kunyizni, mert a szomszéd éhezteti azokat. Ez csak a bevezető sztori. Van most 2 macskája. Mind2 fiú. Egyik fehér alapon vörös foltos másik meg fekete foltos. A fekete foltos leginkább a "troll" szóval jellemezhető, a vörös pedig a tipikus "lúzer" kategória.Visszatérve: Valószínű a macskád valami durva dolog érte. Kinti, udvari macskáról(vagyis szabadon tartott, csak kajálni jön), vagy egy átlag szobacicáról beszélünk? Nem lehet, hogy valaki bántotta? Valami nagy gebasz van, ha egy szobamacska ezt csinálja... esküszöm nekünk a vidéki macskák hagyják, hogy hozzájuk nyúljunk...
2015. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Inkabb az a kerdes, hogy mit akarsz vele kezdeni...

(amugy, tok jo, hogy a szinet tudjuk, de azt, hogy nosteny, kandur, ivaros/ivartalan azt nem. Pedig ezek fontosabbak mint a szin...)

2015. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle. Én nem tartanám meg, főleg ha gyerekeket is bántja.
2015. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nosteny macska. Es lakasban van tartva,hazi macska.

Regebben kiskoraban egy kisgyerek 3-4 oraig csak fogdosta es nem engedte el.

Szoptatasi koraban meselte legelso gazdaja.

2015. aug. 21. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig ilyen volt, akkor egy morcos teremtés, akit békén kell hagyni. Ha időközben változott, meg kéne nézetni dokival, nincs e valami egészségügyi problémája, fájdalmas testrésze.
2015. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!