Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam fel mittegyek?

A cicam fel mittegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap kaptam egy cicat es nagyon fel ha fele nyulok azt hiszi meguttom szerintem az elozo helyen bantottak mittegyek?mar dorombolgat de folyton bujkal,eszik iszik de nem vecezik mar nedves zsebivel megtorolgettem a feneket mivel erjem el?

Elore is koszi:)



2015. aug. 24. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Állatorvos megvizsgálta, egészséges?

A félénkség majd elmúlik, hagyd békén egy ideig, hagyd, hogy megnyugodjon.

2015. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi ido kb 2-3 honapos vagy tobb meg aprocska es nen mert anya nem akarja hogy elvigyuk orvoshoz
2015. aug. 24. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak visszahúzódó. Nekem van egy kandúr macsekom. Amikor ő hozzám került, a harmadik napon tudtam először megsimogatni. Nehézkesen indult a barátkozás nálunk is, de mostanra egy kis kezesbárány. Étellel próbáld meg közelebb csalogatni. Kis lépésenként haladj, ne siettesd. Engedd, hogy a saját tempójában szokjon hozzá az új emberekhez, érintéshez
2015. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ürítéssel kapcsolatban:bent van a házban? Ha igen, tedd bele az alomba evés után, vagy csalogasd oda. Ha érzik a szagát, ösztönzi őket arra, hogy használják is.

Előző voltam

2015. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem neki kajat mar egy picit batrabb de meg nem igen bent van a szobamban es be tettem mar tobszor is de meg mindig nem akarok es nagyon felek hogy beteg
2015. aug. 24. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, az állattartáshoz az is hozzátartozik, hogy elvisszük az állatot állatorvoshoz ha beteg. Ha ezt valaki nem vállalja, az ne tartson állatot.

Eleve ha hozzátok kerül egy új állat, mint most ez a cica, ezzel kell kezdeni! Elvinni dokihoz, hogy megvizsgálja, egészséges-e. Kell, hogy kapjon korának megfelelő bolhairtó szert, és féregtelenítést, mert minden kiscica férges gyakorlatilag, amíg ki nem irtják, amit ti is elkaphattok.

Tehát ezek alap dolgok. Később, ha elmúlik kb. fél éves, ivartalanítani is kellene. Ha anyukád nem engedi orvoshoz vinni, akkor miért vállalkozott cicatartásra?!

Nyugodtan mutasd ezt meg neki. 37 éves nő vagyok, én is tartok cicát, voltak kutyáim is, akiket ha kell, viszek az orvoshoz. Valamint oltatom, bolha-kullancs, féreg ellen kezelem.

2015. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!