Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska fogkő eltávolításnak...

Macska fogkő eltávolításnak mi a menete? Valaki mostanság volt ilyen ügyben állatorvosnál?

Figyelt kérdés

Ma fogom az állatorvoshoz vinni a cicát, mert nem akar enni, eléggé nyálas a szája és büdös is. A szájába amennyire tudtam belenéztem, de ugye nem nagyon engedi, semmi étel darabot nem láttam sehol.


Kb. milyen árra számíthatok?


2015. aug. 25. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az áron kívül itt minden le van írva, de azt tudom, hogy ha fogeltávolítás is szükséges, akkor több tízezer is lehet, ugyanis nem egyszerű, ráadásul hosszadalmas munka.

[link]

2015. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de már túl vagyunk rajta.

Szerencsére a fogainak semmi baja, viszont a veséivel van gond, és az átterjedt a szájüregre, így az összes ínye be volt gyulladva.

Kapott infúziót meg szurit és holnap reggel kell visszavinnem.

Remélem hamar meggyógyul, mert elég rossz ilyen levertnek látni, plusz sok ezret hagyok ott alkalmanként.

2015. aug. 25. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyire komoly a vesebetgsége? Mennyi idős?

Jobbulást a cicának!

2015. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!