Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez ilyen esetben normális a...

Ez ilyen esetben normális a macskánál vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Tegnap délután-estefelé orvoshoz vittem, mert nem volt étvágya már legalább 2 napja, eléggé levert volt, és kiderült, hogy kicsit ki van száradva és vese betegségre gyanakodott az állatorvos.

Kapott infúziót, meg mindenféle gyógyszereket és ma délelőtt megint vissza kellett menni.

Reggel tök normálisan viselkedett a macska, az orvos is megjegyezte, hogy javult az állapota, már nem annyira bágyadt, stb.

De a biztonság kedvéért ma is kapott infúziót, meg valami vitaminos, gyulladáscsökkentő oltást.


Pár óráig elég jól elvolt az udvaron, aztán félrevonult.

Hívogattam, de nem jön oda, nem érdekli semmi, enni sem akar.


Békén hagyjam, mert ez természetes ilyenkor vagy valami gond lehet?

Holnap mindenképp visszamegyünk az orvoshoz, de félek, hogy ez nem normális viselkedés ilyenkor.


2015. aug. 26. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem azert mondom ezt mert szemedkedni akarok vagy barmi!

De ha egy allat felrevonul meghalni keszul. Vidd az orvoshoz mindenkep.

2015. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs jól. Reméljük, holnapig nem lesz baja.
2015. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap mindenképp megyünk az orvoshoz.

Csak fura, hogy ő (mármint a doki) tökre lelkendezett, hogy 1 nap alatt milyen sok javulást tapasztalt a macskán, én meg azt hittem, hogy ma már úgy fog viselkedni mint bármikor máskor a hétköznapokban.


Most az előbb néztem, semmi fura nincs rajta, (nem nyávog, nem az oldalán fekszik, nem vág olyan fejet, mint amikor fáj neki valami), csak vagy ül vagy fekszik és ide-oda nézelődik (ez a történet az udvaron van), és ennyi.


De nem akar játszani, nem akar enni. (felnőtt macskáról van szó)

2015. aug. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!