Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Betanithato a cica?

Betanithato a cica?

Figyelt kérdés
Nekem van egy cicam es be tudtam tanitani egy ket dologra de azt mondjak nem betanithato amire betanitottam azt meg csinalja csak nemtom veletlen szeruen e. Azt mondom neki ugorjon fel a szekre felugrik meg pitizni is megtanitottam. Ha ugyes volt mindig kapott jutalom falatot.

2015. aug. 27. 14:03
 1/4 MrShoe válasza:
Igen, de a macskák mindig azt csinálják amihez kedvük van éppen és inkább bújósak.
2015. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=eFuD7-PchvM


Nehezebb, mint a kutyát, mert sokkal önfejűbbek, de be lehet, sok sok türelemmel.

Amúgy ennek a feltöltőnek van pár ilyen videója, egy border collie-val is meg patkányokkal, szóval tud valamit.:D

2015. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kutyas macskas videojat lattam elobb neztem meg a patkanyosat lenyugozo:) a cicam mar megis tanulta az egyik dolgot amit tanitottam neki amugy
2015. aug. 27. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
A macskát nem lehet leszoktatni arról, hogy felmenjen az asztalra. Csak azt tanulja meg, amit ő is akar.
2015. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!