Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom megakadályozni...

Kókuszlány kérdése:

Hogyan tudom megakadályozni hogy a macska átmenjen a szomszédhoz az erkélyen keresztül?

Figyelt kérdés
Az erkélyeket egy üvegfal választja el viszont a korláton átsétál. A korlát dupla gondolom a virág ládák Miatt lett ìgy alakítva.

2015. aug. 29. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, és félő, hogy le is fog esni, ha vadászat is rájön.

Nekem a 3. emeletről esett ki, jól összetört szegény.

2015. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudsz mit csinálni. Mi sorházban lakunk és a barátnőm kandúrja is szeret csavarogni. Jó őt ki is szoktuk engedni, van hogy napokig nem látjuk, de tudjuk hogy visszajön estére, mert mindig visszajött. Na igen egyszer fél évre tűnt el. A barátnőm már sírt utána nagyon, akkor nagy nehezen 2 nap után véletlen megláttam őt 2 utcával arrébb, így gyors kocsiba raktam hazahoztam, bezártam a házba mert sietnem kellett vissza dolgozni közbe felhívtam barátnőmet hogy megvan a cica stb... Jó örült minden, a cica 2 napig otthon volt, bár ki kellett engedjük az udvarra mert nagyon nyávogott, jó vissza is jött nem volt gond. Tavaly az emeletei erkélyen éjjel szökött ki a résnyire nyitott ablakon kimászott és az erkélyen keresztül próbált kijutni le is ugrott az emeletről elég szerencsétlenül a grillezőre esett rá, és akkor szó szerint el is tört az egyik hátsó lába. Arra riadtunk fel hogy nagy zörej, csörömpölés és iszonyat hangos nyávogás. Akkor ugye vártunk reggel 7 ig hogy nyisson az állatorvosi rendelő, egyből odavittük ahol volt röntgen meg minden és mondta ott a fiatal doktornő hogy kandúroknál nem lehet megakadályozni azt hogy ne szökjenek másszanak mindenfelé, még nagyon a nőstényeknél sem. Sajnos ez van, próbáljuk őt zárt helyen tartani a lába végett ami nem tört el annyira vészesen, de hiába pár nap után a cicának már nyoma sem volt az kínjába elmenekült fogalmunk sincs hogyan, de visszajött pár nap múlva, és akkor nyugodt volt hetekig akkor azt hittük beteg vittük orvosokhoz meg minden de semmit nem találtak. Rendbe jött a lába a telet vígan kibírta velünk, aztán idén májusba egyik napról a másikra megint az erkélyen át átmászott a szomszéd erkélyre egy fiatal kis csajhoz aki szerette a cicánkat és jól megvolt az ő kutyájával is, tényleg nem bántották egymást, de egyszer amikor a cica vissza akart mászni rossz ugrás után megint le esett de akkor nem volt ott a grillező csak a tiszta beton talpra esett picit bicegett de jól megúszta. De hiába a mai napig nem tudjuk meg akadályozni hogy ne csavarogjon el meg ne másszon fel mindenhova. Lakáson belül is volt amikor a bojler tetején találtuk őt pihenni, de hiába nem tudunk mi sem mit csinálni.
2015. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maxitabi ***** válasza:

Nálunk a 7 méteres erkélyen (7.em)a macskahálót úgy tettük fel, hogy bekanyarítottuk (és korláton belül van), ne tudjon átmenni a szomszédba a korláton sem, sőt az üvegfal tetején a 25cm rést is be-csirkehálóztuk, mert oda is simán feugrott..

Igenis a tulaj felelőssége megakadályozni a csavargást. Mindig van megoldás,csak akarni kell!

2015. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Macskahálót kell felszerelni, ahogy írták. Évekig nem megy tönkre, mi most cseréltük 5 év után, télen-nyáron fenn van természetesen.
2015. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is macskaháló van az erkélyen, így sem kiesni, sem átkóborolni nem tud.
2015. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En csak siman levagtam az elso lababol kb 3 centit aztan lenyugodott,egesz nap szundikal,meg a kertbe se akar ki menni ,ugy kell az ablakon kidobni.
nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!