Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálhatott ilyen...

Miért csinálhatott ilyen brutális dolgot?

Figyelt kérdés

Két macskánk fialt mostanság, és egy idő után egybe lett rakva a két alom. Valamelyik nap hazajövet azt tapasztaltam, hogy az egyik kismacska durva halált halt. Vértócsában feküdt, kicsit meg volt marcangolva és az egyik szeme ki volt harapva.

Ilyet miért csinál egy macska? Az anyja tehette? Hozzáteszem, az anyjuk egy ideig nem is szoptatta őket, a másik macska szoptatta az ő kölykeit is, már amennyire tudta. Kb. másfél hónaposak.



2015. aug. 30. 11:44
 1/9 anonim válasza:
Lehetséges hogy az anyjuk volt, mert nem ismerte meg a kölykeit, mert átvették a másik szoptató macska szagát.De nem értem tényleg hogy miért tesz ilyet egy macska, de valószínűleg kizárhatod hogy egy másik kismacska ölte meg, mert azok még túl gyengék hogy iylen sérüléseket okozzanak egymásnak.
2015. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
De miért lett közösbe rakva?? Mert az egyik anya nem szoptatott?
2015. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinti cicák akkor egy kandúr ölhette meg a kölyköt mert nem ő volt az apa.
2015. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem voltak teljesen egybe rakva, csak a két doboz egymás mellett, de szabadon mászkáltak össze-vissza, szóval átmászkáltak egymáshoz meg sokat voltak csak kint.

De azóta foglalkozik néhány napja az anyjuk a kölykeivel, csak kimaradt vagy 2 hét..

Kandúr meg a nagyon között csak egy van. Nem tűnt agresszívnek velük szemben, de lehet ő volt.

2015. aug. 30. 13:34
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyok között *
2015. aug. 30. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Kutya biztosan nem lehetett? Én egyszer láttam olyat, hogy széttépte a kismacskát, de nem mertem közbe avatkozni, mert féltem a kutyától.
2015. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ivarérett kandúr csinál ilyent. Lakhat az a harmadik szomszédba is.
2015. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van kutyánk, de ő a 6 év alatt soha nem bántott egy macskát sem. Se kicsit, se nagyot. Sokszor együtt is alszik a macskákkal.

Viszont az idegen macskákat,ha tehetné, széttépné, szóval egy idegen kandúr be nem teszi oda a lábát.

2015. aug. 30. 22:02
 9/9 egy naaagy fan válasza:
Ha gyenge kismacska volt (nagyon sovány, "életképtelen") lehet, hogy a kandúr avatkozott be. Vagy a kutya. A miénk is évekig barátságos volt, de egy nagyon soványka kiscicát egyszerűen megölt. Szelektált.
2015. aug. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!