Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macskáknak...

Melyik a legjobb macskáknak való bolhairtó nyakörv?

Figyelt kérdés
Ezerféle van, kinek mik a tapasztalatai? Egyáltalán jó a nyakörv?
2015. aug. 31. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
foresto
2015. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már baj van, akkor szerintem nem elég egyik se, inkább permetezés meg spot-on, abból is a strongholdot ajánlanám.

Ha nincs benne bolha, csak a megelőzés a cél, akkor próbálgatni kell. Én a legolcsóbbat vettem elsőre (sose volt rajta nyakörv, és ha nem viseli el magán, nem akartam több ezret kidobni az ablakon potyára), ha jól emlékszem Panzi volt. Tökéletesen bevált, se bolha, se kullancs nem volt utána se a cicában. Most Dolly van rajta, egy hónap után még nincs panasz. :)

Csak arra ügyelj, hogy biztonsági kioldás legyen rajta, ha véletlen fennakadna a macsek.

Egyébként állatorvosok a Foresto-t nyomatják meg tényleg jókat mondanak róla, de nem a legolcsóbb.

Mondjuk ha a bolha a fő gond, én inkább cseppet vennék a helyedben. Nálunk a kullancsokkal van gond és az ellen sajnos csak egy hétig védtek, ezért kellett nyakörv. Bolhákra viszont 4-6 hétig hatni szoktak és biztos nem zavarja a macsekot, nem hagyja el, stb.

Ja és ha már bolhás lenne, egyúttal a féreghajtást se felejtsd el, mert sokszor együtt jár a kettő - ártani meg nem árt. :)

2015. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2015. szept. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!