Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek 3-4 hetes cicának...

Szerintetek 3-4 hetes cicának hogyan kell kezelni a gennyező és összetapadt szemét?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimnél van egy nagyon aranyos kiscica akinek gennyezik az egyik szeme, ezáltal összetapad. Van egy bexerünk, de nagyon szeretném, ha hazahozhatnánk. Előtte viszont szeretném meggyógyítani. Apum és a tesóm nem szeretné, sőt számukra a boxer is csak "nyűg". (lakásban élünk 3-an) Korábban volt egy icipici cicánk (azt is a nagyszüleimtől hoztuk), de aztán visszavittük, mert még kicsi volt. Ez a cica nagyobb mint az előző. (a boxer kijött az előző cicával). Hogyan győzhetném meg a tesóm és főképp az apum?



Csak normális válaszokat és lécci gyorsan!!!



2015. szept. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
(kammilla?) DE INKÁBB ÁLLATORVOS!
2015. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is állatorvoshoz vidd el, mert ez valószínűleg vírusfertőzés, amire gyógyszer és szemcsepp kell. Féregtelenítést is kell kapnia.

Haza akkor viheted, ha már 8 hetes elmúlt, de csak ha a család többi tagja beleegyezik. Azt nem tudom, hogyan győzhetnéd meg őket, attól is függ, miért ellenzik?

2015. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most az egyik kiscicámal nem javasólták hogy kamla helyet langyosvizet használj mert az nem száritja ki anyira
2015. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lemosás nem segített, az állatorvos ajánlott egy szemkrémet, ami pár nap alatt rendbetette. 4 évet élt utána, de lett volna több is (forgalmas út mellett élünk :( )

Hogy győzd meg őket?

Rendezd te az állatokat, vidd állatorvoshoz. (A cicánk négy év alatt olyan 100ezerbe fájt, ivartalanítottuk, oltások, chip, betegség). Fizesd te.

Továbbá mivel kis helyen laktok, az almot naponta tisztítsd.

Ez a felelős állattartás. Volt hogy havi szinten többe fájt a macska a tárcánknak, mint a gyerek.

Tudom, hogy nem divat ennyit foglalkozni velük, de ha te szeretnéd, csináld így.

2015. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamillateas lemosas, és orvos, mert ez valószínűleg macskanátha. Vírusos eredetu, amire a doki majd ad gyógyszert, a szemét meg torolgetni kell, míg rendbe nem jön.
2015. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!