Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az örökbefogadás útja-módja...

Mi az örökbefogadás útja-módja az Illatos úti menhelyről macskák esetében?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy cicát és úgy gondoltuk, ha már hozunk, akkor csakis menhelyről. Van már egy idősebb cicánk, ő is utcai mentettke volt annak idején, és most ágyban alvós szobacica. :) Mellé szeretnénk egy "kistesót", és úgy gondoltuk, az Illatos úti gyepiről lenne a legtöbb értelme kimenteni valakit. De nem tudom, pontosan mi a módja a cicák esetében az örökbefogadásnak? Csak a kutyákra vonatkozó leírást találtam meg és ezért most kissé tanácstalanok vagyunk.


Tudom, legegyszerűbb lenne bemenni és megérdeklődni, de sajnos vidékiek vagyunk, és csak ezért felutazni költséges muri lenne. Ezért is szeretnénk előtte tájékozódni és felkészülni, hogy ha már egyszer felutazunk, akkor ne ott derüljön ki, hogy ez is kellett volna, az is kellett volna, hanem eleve úgy menjünk, hogy visszafelé már a cicussal együtt jöhessünk haza.


Hordozót természetesen viszünk, amiben el tudjuk hozni. Nyilván pénz is lesz nálunk, hogy az eddigi költségeit, esetleges oltásait, stb, ki tudjuk fizetni a menhelynek. De ezen felül nem igazán tudjuk, mire van még szükség az örökbefogadáshoz. Mi a pontos menete a dolognak?


Valaki tudja esetleg, aki fogadott már örökbe tőlük?

Minden segítségnek, tanácsnak, tippnek örülnénk. :)


Előre is köszönjük szépen, a cicus nevében is.



2015. szept. 8. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
1:1 mint a kutyáknál. Minimális az eltérés.
2015. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel őket? Így biztos információt kapnál, esetleg e-mailben is tudsz érdeklődni.

"Örökbefogadási kérdésekben hívja ezt a telefonszámot: +36-1-347-08-30

E-mail cím: illatosut@fori.hu "

2015. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem tudom megállni. AZ ILLATOS ÚT NEM MENHELY, HANEM BUDAPEST FŐVÁROS SINTÉRTELEPE. Tanuljuk már meg végre az isten szerelmére... Állami pénzből fenntartott gyepmesteri telep akkor is, ha imádnak a menhely szerepében tetszelegni.


[link]

2015. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, nem tudtam, hogy ilyen különbség van. Bocsánat, ha rosszul fogalmaztam.

Szóval akkor sintértelep.


Köszönöm szépen a válaszokat, a héten akkor megpróbálom felhívni őket. Hátha tudnak tájékoztatást adni.

2015. szept. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!