Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2, féléves cicám. Mindkett...

Gehenna kérdése:

Van 2, féléves cicám. Mindkettő játszik, aranyos, stb.2 hete az egyik, kicsit ilyen hosszabb szőrű, nagyon szép macska hirtelen kedvtelen lett. Mi baja?

Figyelt kérdés
Ekkor voltak nagyon melegek nyáron. Nem játszott, csak aludt. Rendben, eddig sok dolgot olvastam hasonló esetekről, de a macska mindig evett, elég jóízűen. Pár napja már játszik is. Ínye rózsaszín, nem bolhás, játszik már, bújik és alszik. Esetleg hőguta okozhatta? Olvastam, hogy ez egy hosszú folyamat lesz. Meggyógyul? Azért megnézessem dokival?

2015. szept. 8. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy nem bírja a kánikulát, és lefullasztotta. Vagy nem ivott eleget. Ha már minden rendben akkor nem kell orvos szerintem.
2015. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hőguta nem napokkal a meleg után jelentkezik, biztos, hogy az. Inkább valószínű betegség. Ha nem lesz jobban, vagy rosszabbul lesz, nincs étvágya stb., akkor nézesd meg dokival.
2015. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elírtam, bocsánat: biztos, hogy NEM hőguta.
2015. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Mostanában nagyon ölbemászós lett, előtte nem csinálta ilyen sokszor. Kezd javulgatni, lehet, hogy tényleg nehezen bírja a meleget :) Köszi mégegyszer!
2015. szept. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!