Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám húgyhólyag műtétje...

Macskám húgyhólyag műtétje óta rengetegszer próbál pisilni, az baj?

Figyelt kérdés
Tegnap lett megműtve, azóta erőlködik sokszor, volt hogy kissé rózsaszínes volt a vizelete de legtöbbször nem volt csak pár csepp.
2015. szept. 8. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem, pedig fontos: volt hogy sikerült neki vizelnie, nem záródott el neki semmi.
2015. szept. 8. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hólyagműtét után szerintem totál érthető, hogy valami ingert érez ott. Egy ember még csak megérti ,hogy fölösleges minden ingernél klotyóra szaladgálni mert az valójában nem pisi, de egy macskával ezt nehéz megértetni. Szóval szerintem nem baj. És a műtét miatt simán lehet rózsaszín.
2015. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tájékoztatott az orvos, hogy milyen tünetekre számíthattok, amíg gyógyul a cica?
2015. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ArianaAngel válasza:
semmiképpen sem baj ha próbálkozik és az kifejezetten jó ha valami legalabb jön neki mégha eröltetve is
2015. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!