Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rumli, Stikli vagy Malőr?...

Rumli, Stikli vagy Malőr? Melyik nevet választanátok?

Figyelt kérdés

A minap találtunk egy kis kandúrt egy koszos, kiselejtezett sporttáskában (ami természetesen be volt cipzárazva, mert hát miért is adnának esélyt szegénykének, ugyebár... -.-") a szelektív hulladékgyűjtő mellett. Nem sokat agyaltunk a dolgon, ott nem maradhatott, így hazahoztuk. Az állatorvost már meglátogattuk, szerencsére a megpróbáltatások ellenére egy életerős, egészséges cicóka a lelkem. :)


Úgy döntöttünk, megtartjuk. Viszont nevet még nem találtunk neki, a Rumli, a Stikli és a Malőr jött eddig szóba, lehetőség szerint ezek közül választanánk. :) Tudnátok nekünk picit segíteni ebben? Ti melyik nevet választanátok?


Egy komisz, minden lében kanál, kíváncsi és kifejezetten kotnyeles kiscicát képzeljetek el, nagyon játékos és szeretni való, bújós kandúr cicus.


Van már két cicánk itthon, ők Bejgli és Majré, ha ez számít esetleg valamit. :)



2015. szept. 11. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rumli, ha már annyira kis komiszka, és kotnyeles! Fog még ő olyat csinálni, ami a neve.
2015. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én Lutrinak, vagy Mázlinak hívnám mint abban a filmben (úton hazafelé) a kutyát: mert hihetetlen szerencséje volt hogy élve került ki abból a táskából.

A három névből amit felsoroltál, nekem a Stikli tetszik a legjobban :) Sok boldogságot kívánok a kis csibészhez! :D

2015. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1:


Rumli mellett a Muri-t is el tudnám képzelni, mert ugyanolyan gördülékenyen ejthető és játékosabb természetre utal: olyan kis muris. Meg emlékeztet a Mirr Murr kandúrra is.

2015. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a Rumli tetszik. A Boondocsból Rumli bátya jut róla eszembe.
2015. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is Rumli legyen.
2015. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy szavazat a Rumlira :)
2015. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Mázli is jó ötlet, mert tényleg mázlista, de ha a háromból kell választani, akkor Rumli.
2015. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Malőr tetszik, az hangzik a legjobban. :)
2015. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem az első kettő szmpatikus.
2015. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A Mázli se lenne rossz név, de pont így hívják a kutyusunkat is. :) Csakis ezért nem került szóba ez a lehetőség, mivel már van egy Mázlink a családban. :D


Az eddigi voksokat nagyon szépen köszönöm, mindegyik hasznos volt, úgyhogy mindenki kapott egy zöld kezet. :)

Továbbra is írhattok még nyugodtan, minden véleményre kíváncsi vagyok. :)

2015. szept. 11. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!