Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicátokat? Van...

Hogy hívják a cicátokat? Van beceneve? Ha igen, hogy szoktátok őt becézni?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, ki milyen nevet adott a kedvencének és hogy vajon más is gügyörészik-e a macskuszának rajtam kívül. :) Szívesen olvasnék itt neveket és beceneveket. :)

Persze csak ha van kedvetek megosztani. ^_^



2015. szept. 11. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy 4 éves ivartalanított, éjfekete kandúr cicám van, gyönyörű borostyán sárga szemekkel, aki a Merlin névre hallgat. :)


Szinte csak becézni szoktam. :D

Merlinci, Merdzsó, Merle, Prüntyi, Prüntyögő, Úrfi, Merlinszító, Mörl, Dagi.

No meg a szokásos becézések; kincsem, szépségem, édesem és a többi. :D Néha csodálom, hogy még hallgat a rendes nevére. :)

2015. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

A mi cicánk vörös kandúr. A kiskönyvében Ciló a neve. Én Juckó, Jucók, Jucpuc, Cilomiló, Cicmic -nek hívom. És mindegyikre hallgat :D

Imádom ^^

2015. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szürike,Kormi,Minka.
2015. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Masni, de Muki, Mackó, Cirmi, Murci, Cuki, Baba, Cukor, Életem, Pindurka stb.
2015. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én cicám Kimba, bár szinte soha nem hívom így. Kimbinek vagy Kimbusnak szólítom. :)
2015. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
3 is van: Fánk,Batman és Zoltán.:)) Én mindenféle csúnya szavakkal becézem őket(pl. k-cs*g,r-banc),de szeretetből.Esküszöm,hogy imádják.:DDDDDD
2015. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Két éves kandÚr tricolor,akinek Szafi a neve :-)Anno akitől kaptam 8 hetesen,azt mondta lány cica. Csak amikor már egyre jobban nőtt akkor derült ki, hogy töke van a menyasszonynak :-D Szoktam még Szafónak és cincónak becézni.Most a mellettem lévő takarón mosakszik, utána csicsikálni fog. Imádom !Éljenek a cicusok <3
2015. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4 hónapos hamuszürke kandúr.

Gáspárnak hívják, de főleg Gazsizni és Gizmózni szoktam. Gazsibogyó, Gazsó, Gerdzsó, amit éppen kitalálok. (több beceneve van, mint a páromnak :D )

2015. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 macdln ***** válasza:

4 cicánk van.

1.: Pamacs : fehér, aranysárga szemű 4 hónapos félperzsa kandúr

( Pami, Fehérke, Hófehérke, Gömböc, Dagika, Pumucs )

2.: Coffee : lila, narancssárga szemű 4 és fél hónapos brit keverék lány

(Toffefee, Puhácska, Cukorka, Cukika, Dagi, Ducik)

3.: Vöry : vörös, sárga szemű 4 és fél hónapos brit keverék fiú, Coffee testvére

(Vöryke, Oroszlánka, Puhika, Cuki)

4.: Marcipán : 2 hónapos vörös-fehér kandúr

(Marci, Marcika, Rosszcsont, Pindurka, Picuri, Picurka)

Mind nagyon cukik, rengeteget dorombolnak, bújnak, játszanak és persze képesek órákon keresztül aludni nappal is. :D

2015. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 macdln ***** válasza:
Előző cicám egy fekete-fehér valószínűleg maine coon keverék lány volt. Cirminek hívták. Nagyon nagyon szerettem, ő volt életem első cicája. :( Olyan cuki és puha volt, meg minden este hangosan dorombolt és dagasztott a takarómon. Soha nem fogom elfelejteni. Becenevei : Cirmike, Curmike, Cukika, Puhi, Puhika, Puhácska, Cukorfalat, Gyönyörűségem, Édesem, Cukorkám, most ezek jutottak az eszembe.
2015. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!