Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicas anyukak, ti hogyan...

Cicas anyukak, ti hogyan oldottatok meg a baba-cica kerdest? (Csak olyanok irjanak legyszives akik nem menesztettek a cicat a baba miatt. )

Figyelt kérdés

Fiatal cicank melle hamarosan babank erkezik. Eddig ugy voltunk h cicanak szabad bejarasa van mindenhova, velem (anya) alszik, parom masik szobaban. Zartam mar ki parszor nyitott ablak miatt ejszakara de mindig ugy sajnaltam, mert max a csapban szokott aludni vagy "apanal" de en vagyok a fo gondozoja es tudom hogy hianyzok neki, meg nem tudja mire velni miert nem johet be.

Szoval a kerdesem az, hogy mit tudok tenni annak erdekeben hogy mindenkinek jo legyen?


2015. szept. 11. 21:55
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
50%
Én ha érkezne gyerkőcöm.. tuti megoldaám valahogy hogy mindenkinek jó legye... :)
2015. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már most kezdd hozzászoktatni a cicát, hogy nem alszik veled egy szobában, ahol majd a babával alszol. A lakás többi része oké, de ahol a baba alszik majd, abba a szobába ne legyen bejárása szerintem, legalábbis, amíg pici a baba. Ok: ráfeküdhet, akár meg is fulladhat tőle a baba, ha a szájára, mellkasára fekszik. Persze a cica nem akarja bántani, de jobb a biztonság.

Én így csináltam - a hálóba, ahol aludtunk, nem jöhetett be a cica. Meg fogja szokni.

A babát majd mutasd meg neki, engedd, hogy megszaglássza.

2015. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igy alapvetoen jol hangzik meg logikus is de nem fog megsertodni? Vagy maganyosnak erezni magat? Nem lesz feltekeny h a baba meg bent lehet?
2015. szept. 13. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleinte nem fog tetszeni neki, ha nem alhat veled, de meg fogja szokni az új rendet, ne aggódj. Nem lesz magányos :)
2015. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!