Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sulyos sérülés?

Sulyos sérülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. betévedt az udvarunkba egy cica akinek lekonyult a füle és mellette vérző bőr látszik (összeverekedhetett valamivel másik macska vagy kutya nem tudom).. linkelek képet.. megetettem megitattam. milyen esélyei vannak. tud még vadászni igy?


[link]


2015. szept. 13. 19:15
 1/3 anonim válasza:
48%
Szerintem szinte teljesen rendbe fog jönni. De ha kicsit másképp hall majd az egyik fülével azt is meg tudja szokni, nem lesz komoly baja, vadászni is tud majd. Örülök hogy segítesz rajta! :)
2015. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy állatorvos rendbe teszi. A kép alapján felületi a sérülés
2015. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem áll modomban állatorvoshoz vinni van itt 30 macska a faluban.. elégsokszor össze verekednek.. ennyi erővel bárki elvihetné orvoshoz. van egy kutyám amire több tizezreket költök havonta.. segitettem a macskán annyit amennyit egy átlag ember tehet.. a többi nem rajtam múlik
2015. szept. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!