Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon sérült macska jár...

Nagyon sérült macska jár hozzánk, hova forduljak Budapesten?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem kezeltetni, illetve elkülöníteni sem tudnám a sajátjaimtól, és nyílt sebes a lába.


Írtam már pár helyre, de szeretnék minél több lehetőséget látni


2015. szept. 14. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a cicamentők is telítve vannak, én 4 kölyöknek szerettem volna segítséget kérni, de várólistára kerültek. CSalogasd be egy szállítódobozba, vidd el orvoshoz, de mondd meg neki hogy keressetek valakit, valamilyen szervezetet aki tud segíteni, mert neked már van sajátod, és őt már nem tudod ellátni.

Cicusnak sem jó így mászkálni.

2015. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát így sajnos sehová nem tudod elvinni, ahol kezelni tudnák szegényt. Ha állatorvoshoz viszed, mindenképpen neked kell állnod a költségeket. Az állatmentőkről meg nem is beszélve.....Tavaly kidobtak az utcánkban egy kismacskát kb. 2-3 hónapos lehetett. Eredetileg a szomszédunkhoz tették be a kerítésen át, mert ott nála hagytak száraz tápot és betoltak egy tejes tálat is hozzá éjjel. Aztán hozzánk jött át a cica a teraszunkon találtam meg. Nem tudtuk megtartani semmiféleképp, nekünk van 2 benti macskánk. Kint állatot nem tartunk...nem fért volna el és anyagilag sem tudtam volna vállalni. Akartam neki keresni gazdát, de sajnos nagyon beteg volt! Náthás is volt, erős hasmenése is és ki tudja mi lehetett még....szóval azért dobták ki, mert beteg volt és nem akartak vele törődni. Annyit tudtam csinálni, hogy a garázsba csináltam neki helyet és etettük. Felhívtam az állatorvosunkat, akikhez 6 éve járunk a cicáinkkal és nem tudták vállalni ha csak nem fizetek én. Akkor az összes többi állatorvost felhívtam, aki van nálunk és ők is ezt mondták. Mert ők csak kutyákat fogadnak be...aztán össze vissza írogattam levelet és telefonálgattam állatmentő szervezeteknek és senki nem tudott beszélni. 7 nap alatt 16 állatmentő szervezettel beszéltem! Aztán felhívtam az önkormányzatot és megadtak egy menhely számot és kijöttek a cicáért. Mondtam nekik az a legnagyobb baj, hogy beteg. Azt mondták hogy beviszik és az alapítványt támogató önkéntes állatorvosukhoz viszik. Sajnos nem tudtam másképpen segíteni és a mai napig eszembe jut a cica, mert nagyon akartam volna segíteni és meg tartani, de nem lehetett. Remélem azóta jobb lett a sorsa. Szóval azért próbálkozhatsz, de nem fognak ingyen rajta segíteni :(
2015. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egy mondatomat nem fejeztem be, gyorsan írtam XD Beszélni után lett volna, hogy beszélni semmi bíztatóról, mivel tele vannak!
2015. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányadik kerület?
2015. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!