Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cica kiengedése?

Benti cica kiengedése?

Figyelt kérdés

Szóval van egy benti cicám, és arra gondoltam, kivinném néha a kertbe sétálni, biztos tetszene neki, de nem vágyna utána nagyon ki? Attól félek, ha rákap az ízére, akkor ott fog nyávogni a bejárati ajtónál, amíg ki nem engedem :/

Az előző cicám is benti lett volna, de ahonnan hoztuk, ott kinti volt, és egyszerűen nem maradt meg bent, ezért vagyok bizonytalan. (Egyébként a mostani is kinti volt, de ő nem nagyon hisztizik, amiért bent van. Amióta nálunk van, nem engedtük ki.)


2015. szept. 16. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekunk 13 evig volt kinti cica. Nagyon ritkan jott be. Mostmar bent lakik de csak neha szeretne kimenni. Olyankor lemegyek vele. Igen hisztizik. Nem szeretem hogy nem mehet ki barmikor amikor o akar. Egy cica nagyon igenyli a friss levegot a fuvet a foldet stb.
2015. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi cicánk 8 éves és augusztusban üdülni vittük. Ott kiengedtük. Amikor hazajöttünk napokig vágyott a szabadba, de egy idő után, nem kívánkozott ki.
2015. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elképzelni sem tudom, hogy lehet, hogy nem megy ki a macska.

Tök jókat rohangál, hempereg a fűben, fára mászik, napozik, stb.

Ha nem akarod, hogy egyfolytában zavarjon, csinálj neki valami cica ajtót.

2015. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!