Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicatulajdonosok ha sokaig...

Cicatulajdonosok ha sokaig tavol vagytok a cicatol mondjuk egy hetig mutat valami jelet arra h hianyoztok neki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi nemrég 2 hetet voltunk távol a cicánktól. Addig a felnőtt fiam vigyázott rá. Mesélte, hogy a cica nem találta a helyét, és bár nem egy bújós macska, de akkor állandóan a fiam ölében volt. Mesélte, hogy állandóan felment a szobába, keresett minket, és mindig nyávogott.(ez sem jellemző rá, hogy sokat nyávogjon) Amikor hazaértünk akkor 2-3 napig nem tudtam magamról levakarni, szinte a sarkamban volt (bár ennek örültem mert mint írtam nem egy ölbe ülős cica. Ha ő akarja akkor lehet simogatni, babusgatni, ha nem akarja akkor nem lehet) De végül minden visszaállt a régi kerékvágásba.

Egyébként brit shorthair cicám van.

2015. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aranyos lehet hat orommel hallom a tortenetedet. Nekem is van egy cicam egy cirmos cica nemtudom mit szolna ha egy hetig tavol lennek tole amikor hazajovok a sulibol rogton elem rohan amikor hallja h nyitom az ajtot meg a lepcsohazba is kijon elem nyavog dorombol folmaszik a hataom igy udvozol xD meg ha nem egy szobaba vagyok vele atmegy abba a szobaba ahol en vagyok es ott fekszik le a kozelembe. A kerdest azer tettem fel mer anya tavol van mar lassan egy hete es nem is keresi egyaltalan pedig ugyanugy velunk lakik lehet velem se foglalkozna ha elmennek..
2015. szept. 22. 01:56
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel te vagy vele többet téged jobban kedvel. Szerintem hiányoznál neki.
2015. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mi cicánk pont úgy viselkedik ilyenkor, ahogy azt az első válaszoló is írta, leszámítva, hogy az én macsekom amúgy is nagyon bújós természetű, társaságkedvelő cica, ő alapjáraton is szinte állandóan igényli a gazdi közelségét, szóval szegényem már akkor is tiszta lelkibeteg, ha csak pár napra nem vagyunk itthon.

Ilyenkor egész nap nyűgös, nem találja a helyét, keres minket, napjában többször is az ágyunkba fekszik, ahol érzi az illatunkat, és sokkal többet is nyávog, mint amúgy szokott. Miután megjövünk, egyszerűen levakarhatatlan lesz, még a WC-re is elkísér, csak nehogy szem elől tévesszen és esetleg újra meglépjünk otthonról. :D Mindenhová követ, rója a nyolcasokat az ember lába körül, folyamatosan láb alatt van és megállás nélkül dorombol. :) Természetesen máskor is velünk alszik, de ilyenkor pár napig kizárólag úgy hajlandó feküdni, hogy alvás közben valamije mindig hozzám érjen (mancsa, háta, buksija, stb), csak úgy nyugodt a kis lelke, ha alvás közben is folyamatosan érzi, hogy itt vagyok. :) Ha odébb mászok az ágyon, azonnal jön utánam, és ő is úgy helyezkedik, hogy valahogy hozzám tudjon bújni, vagy legalább csak az egyik kis mancsát odanyújthassa.

Szóval ilyen távollétek után kifejezetten levakarhatatlan és a megszokottnál is anyásabb cica lesz belőle pár napra. :D

2015. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De cuki ^^
2015. szept. 22. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk detto ugyanez van. Már akkor kiborul, ha reggel elmegyünk dolgozni vagy a dolgunkra a párommal, délután/este óriási nyávogással fogad minket és gyakorlatilag felmászik a nyakunkba. Pedig alapvetően amúgy egy kis individualista, szeret a maga feje után menni és csak akkor jön oda hozzánk napközben, mikor ő úgy gondolja, hogy most kell a szeretgetés. Mondjuk az biztosan sokat hozzátesz a dologhoz, hogy a Noétól fogadtuk örökbe, ők meg kint találták a tesóival együtt kidobva egy bozótosban, gyakorlatilag az éhhalál szélén.

Szóval a miénk nagyon kötődik hozzánk, bár teljesen másképp viselkedik velem, mint a párommal, de alapvetően neki egy nap is sok nélkülünk.. :D

2015. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó, a miénk is örökbefogadott, utcáról mentett cica volt. Csak mi nem a Noétól, hanem a Cicatappancs FC-től fogadtuk őt örökbe. Egyébként alig 5 hetes korában került hozzánk, rettentően picike volt, amikor kidobták szegényt az utcára... gyakorlatilag mi neveltük fel, valószínűleg azért is ilyen anyás a lelkem. :)
2015. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan a kapuban várt bennünket, pedig volt mellette macskaszitter.
2015. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!