Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet, hogy a kismacskán...

Mitől lehet, hogy a kismacskánk (5hetes) miután beszorult egy bútor mellé, kivettük és azóta össze-vissza megy, kapkodja a fejét és a tekintetét, szinte minthe látna valamit amit mi nem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baja,de nagyon aggódunk érte,hogy mi baja lehet.Valaki találkozott már hasonlóval?
2015. szept. 25. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy megnyomódott a feje és egyensúlyzavara van. Minenképpen orvoshoz, ha nem javul.
2015. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsán viselkedik,szinte néha olyan mintha zavarosan látna...Van hogy meglengetünk egy játékot előtte és szinte észre sem veszi...ennek is köze lehet hozzá?
2015. szept. 25. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a facomnak neked állat, ha nem viszed orvoshoz, mikor baja van??? idióta.
2015. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést hogy ez kb fél órája történt...a másik meg hogy nem véleményezést meg idiótázást kértem hanem segitséget.De sajnos túl sok retardált van ezen az oldalon akik ezt nem képesek felfogni.
2015. szept. 25. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de monitor mögül semmit nem tudunk tenni. A legjobb dolog amit tehetsz, hogy felkapod és elviszed dokihoz!
2015. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valószinüleg az lesz,csak azért tettem fel itt a kérdést,hogy esetleg valakivel volt-e már hasonló
2015. szept. 25. 23:48
 7/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm az értelmesebbik válaszokat.
2015. szept. 25. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:
De fogd már fel, semmilyen válasz nem segít az állaton, csak ha orvoshoz viszed....
2015. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló? Hál'Istennek nem. De ha mégis, azzal sem jutnál előrébb...
2015. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!