Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit teszel, ha a cica az...

Mit teszel, ha a cica az öledben mélyen alszik, de fel kéne állnod?

Figyelt kérdés

Itt ülök a gép előtt, ölemben a drágaság összegömbölyödve édesdeden alszik. Ki kéne mennem, de nincs szívem felébreszteni vagy lerakni.

Boldogság van a pofiján, biztosan szépeket álmodik.

Rólam meg már folyik a víz, mert a kiteregetett ruhák miatt megy a hősugárzó. Kezd zsibbadni a lábam és valami ételt is kéne magamhoz vennem.

Felébresszem??...)))


2015. szept. 27. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Kit érdekel, csak egy állat. A te kényelmed fontosabb, mint az övé, állj fel nyugodtan.
2015. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Nekem a cica nem alszik az ölemben, mert akkor macskaszőrös lenne a nadrágom, amit gyűlölök, szóval pár eldobás után leszokott arról, hogy fel akarjon mászni az ölembe, vagy az ágyra.


Amúgy meg minden szívfájdalom nélkül dobnám le az "ölemből"

2015. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
93%

Én ilyenkor felveszem az ölembe,és lerakom valami puhára! :)

Felébred,mert hát nem alszanak a cicák olyan mélyen,de hamar túlteszimagát rajta,és vissza alszik! :)

2015. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Volt nekem olyan macskám, amelyik úgy aludt az ölemben, hogy vagy a melegítő cipzárját ráhúztam, vagy bevettem az inget a nadrágba, és azon belül volt, és tudtam jönni-menni macskástul. Szerintem fel se ébredt :)
2015. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez jó..! Végül gyengéden lecsúsztattam az ölemből, mire visszamentem, a helyemen feküdt.)) Óvatosan arrébb tessékeltem, de szomorúnak látszott. Most átköltözött a fotelba.
2015. szept. 27. 18:42
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem kínai vagyok, nekem a cica családtag, ketten lakunk.

Amúgy a kérdést hangulat-javítónak szántam, a borongós idő ellen, sajnálom, ha egyeseknek nincs humorérzékük.

Ettől függetlenül, a leírtak teljesen igazak voltak.

2015. szept. 27. 19:37
 7/13 Lunariana ***** válasza:
58%
Sokan nem birjak ki a masik piszkalasa nelkul. Ez elofordul. Ha mar szerencsetlen allatokat fogsagban tartjuk akkor ne ugy tekinsunk rajuk ,mint "csak allatokra" hanem ,mint kivalsagokban reszesulo szemelyre... Amugy a kinaiaknak sem a macska az elso szamu eteluk! Tilos mas nemzetisegekrol ilyen felkapott hireket!
2015. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Lunariana, neked pedig javaslom, hogy ismételd át az értőolvasásról tanultakat, mert ahogy elnézem, nem vagy belőle toppon :)
2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Óvatosan leteszem, általában nem ébred fel, vagy ha fel is ébred, mire visszajövök, tuti megint alszik.
2015. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lunariana ***** válasza:
Sajnalom en ket nyelvet beszelek szuletesem ota es a magyar nehezebben megy. Elofordul,hogy neha kimarad egy-egy szo, mert a telefonomon nem latom azt, hogy mit irtam mar le. Lapon valo irasnal hibatlanul irok. Amugy kerdezo: bocsanat, hogy ezt a valaszban irom meg.
2015. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!