Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy kicsi, teljesen fekete, fiú cicának?

Figyelt kérdés

Képet sajnos nem tudok küldeni, mert még nincs 2 hónapos, és még nem hozhattuk el.

Vagyis részben, mert ahol hirdették, ott fent van:


[link]


(bár nem sok derül ki a pici tulajdonságaiból)


Olyan "átlagos" cica neveket nem akarok, mint pl. "Cila, Cica, Cirmi, Cicus, stb."

A másik végletet sem, amikor, valaki így nevezi el a macskáját, hogy: "Károly, Mária, József, stb."


Olyat szeretnék ami nem hétköznapos (nem kell a színére utaljon, mint pl. Kormi), a fekete színt csak azért írtam, hogy el lehessen képzelni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 28. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mivel nem tucat nevet akarsz adni neki, sztem várd meg amíg hozzátok kerül, és a személyisege alapján valassz neki beszélő nevet Falánk, Kelekòtya stb.. ami illik majd hozzá :)
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lidérc. Én így hívnám, ha fekete macskám lenne és Lidinek becézném.

Vagy még esetleg Kuro (fekete japánul), Ében, Démon, Lucifer, Grafit. Több nem jut eszembe.

2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Marci jutott eszembe első látásra :)

De igaza van az elsőnek, ha már pár napja nálad lesz, lehet, hogy eszedbe jut valami rá illő név.

2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen fekete régen, Szöszinek hívtuk és még véletlenül sem tudtak rájönni, hogy elcsalják :)
2015. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Szafica ***** válasza:
Bagira
2015. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én Salem-nek nevezném el, régen nagyon szerettem a Sabrina tinibosziról szóló sorozatot, így hívták az ördögi macskáját. :-)
2015. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Én Voldemortnak nevezném el, bár nem tudom, hogy állsz a Harry Potter-rel!:)
2015. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Bagira +1
2015. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A nagynénén fekete, sárga szemű macskáját Sátinak hívták. NAGYON rondán tudott nézni :) Így lett a sátánból Sáti.
2015. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Zorro. :)
2015. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!