Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék velük csinálni?

Mit tudnék velük csinálni?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom van egy nagyon szép cicám, nagyon szeretem az állatokat de az én cicámon kívül oda szegődött hozzám még 6...eleinte sajnáltam őket elkezdtem etetni...de már nem bírom pénzel őket és kicsit idegesít is h nem hagyják enni a saját cicámat mert ellökik onnan! Mit tudnék velük csinálni? Be lehet őket adni valahova?

2015. szept. 29. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lett volna etetni őket. Most már mindegy persze.

Keresd a Noé cicamentőket. Várólista van náluk, arra iratkozz fel. Megpróbálhatsz hirdetés útján is eközben gazdit találni nekik.

Amíg a cicád eszik, addig maradj ott, és ne engedd őket oda, míg be nem fejezte.

2015. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem lett volna szabad... kimaradt egy szó.
2015. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak sajnáltam őket...próbáltam elajándékozni őket, sajnos mindenhol macska invázió van :/
2015. szept. 29. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
A saját cicáid külön,elzárva etesd. Ha rájönnek,hogy nincs flamó lelépnek.
2015. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt macskákról van szó vagy kölyökről?

Én épp keresek egy szép kisfiú cicát ami kölyök.

2015. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 felnőtt és 4 kiscica :) van fiú is :)
2015. szept. 29. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is járj utána hogy nincs e már gazdájuk mert gondolj bele ha a te macskád átmenne egy kertbe ott kapna kaját úgyhogy plusz kaja reményében minden nap ellátogat oda aztán egyszer csak elviszik. Szóval kérdezd meg a környéken lévő macskásokat.
2015. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
körbekérdeztem mindenkit aki körülöttünk lakik és a cicáknak nem lett meg a gazdája..ez kb fél éve tart..
2015. szept. 29. 15:27
 9/10 anonim válasza:
Bent etesd a macskádat,így a többi majd nem jön.
2015. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem adj fel hirdetést. Állatos helyeken pl.: állatorvosi rendelőben vagy kozmetikusnál vagy más nagy forgalmú helyen érdemes. És vigyázz ha vannak olyan szomszédok akik esetleg utálják a macskákat és nem örülnek neki mert előfordulhat hogy megmérgezik őket ( ezt csak azért mondom mert a barátnőmnek 2 macskáját mérgezték meg). Nem tudom kézhez vannak e szoktatva de ha nem kezd el megszelidíteni őket mielőtt elajándékozod. Sok szerencsét ;)
2015. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!