Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mennyi idős lehet...

Nem tudom mennyi idős lehet de két napja találtam egy cicát, akit befogadtam. Teszek fel képet a testalkatáról, illetve a fogazatáról valaki nem tud segíteni?

Figyelt kérdés

1. Kép: [link]

2. kép: [link]

3.Kép: [link]

4.Kép: [link]



2015. szept. 29. 15:58
1 2
 1/15 ostornorbi válasza:
6-7 hónapos lehet.
2015. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Maximum féléves. Valamikor tavasszal születhetett.
2015. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha talált cica akkor első hogy vidd el állatorvoshoz aki meg is mondja hogy mennyi idős lehet. Meg kap oltást is és megnézi nincs-e valami baja.
2015. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az alkata alapján 4 hónapos körül lehet. Enyémet 4 hónaposan kaptam [link]
2015. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs, valamit rosszul csináltam. Nekifutok még 1x.
2015. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek még pici tejfogak mind. 6 hónapos korukban már váltják a fogaikat, a tied annyi még biztos nincs se a fogazata, se az alkata alapján. Én 4-5 hónaposnak saccolnám. Lassan már lehet ivartalaníttatni, még mielőtt "megérne", ne várd ki a tavaszt vele. :)
2015. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Természetesen majd hétvégén elnézünk a dokihoz :) Az utolsó kommentelőnek is nagyon köszönöm a válaszát, gyönyörű cicád van :))) Nekem is van már egy hasonló mintázatú. Nem tudom az ivartalanítás, még átgondolom....benti cicák, nem járnak ki a házból, mert olyan forgalmas helyen lakom hogy nem élnék túl, viszont sajnálom megműtetni is, ugye lány mint a másik, elég nagy műtét, inkább kibírom ha néha zajong kicsit :)
2015. szept. 29. 18:56
 10/15 anonim ***** válasza:

4-5 hónapra saccolnám én is.

Viszont abban szinte biztos vagyok, hogy nem kóbor cica. Próbáltad megkeresni a gazdáját? Mert valaki lehet nagyon hiányolja szegényt és nagyon várja haza. :(

Az ivartalanítást két benti nősténynél is ajánlom. Tüzeléskor egyszer kell kiszöknie, utána leshetsz. Elviselhetetlenül is viselkedhetnek. És egymást túllicitálva jelölgethetnek, amiért nem leszel hálás, bár egy fokkal jobb, mint amikor kandúrok teszik ugyanezt. :D

2015. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!