Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora az esély, hogy beteg?

Mekkora az esély, hogy beteg?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk. Reggel bejött hozzánk egy macska, és nem akar elmenni, Ha kirakjuk az ajtón, akkor nyávog, amég be nem engedjük. Nem látszik rajta semmi betegség, egészségesnek tűnik.

2015. okt. 4. 16:47
 1/2 anonim válasza:

ha nem a ti macskátok akkor szerintem kérdezzetek meg a házban mindenkit, hogy nem e az övé. Velünk már megesett hogy egy emelettel felettünk kiesett egy macska az ablakon aztán bejött hozzánk, de akkor pár perc múlva megjelent a gazdi.

Szerintem állatorvos ha nem lesz meg a gazdája, azt ha megszeretnétek tartani én nem vagyok ellene.

Az i lehet hogy szomszédos házból kiengedték sétálni, csak eltévedt. Aztán ha ápolt meg minden akkor szerintem szobacica tehát ha nem tűnik kóbor macskának akkor van értelme keresni a gazdáját, bár ha nyávog hogy bemehessen akkor szerintem szobacica.

Próbáljátok meg még azt hogy plakátoztok a környéken valami ilyesmi felirattal:"Gazdámat keresem". Kell a plakátra egy elérhetőség, és a cica képe feltétlenül.

2015. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél. készítek néhány plakátot, és suliba menet kirakom őket.
2015. okt. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!