Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülnek a hipoallerg...

Mennyibe kerülnek a hipoallergénnek mondott fajták?

Figyelt kérdés

rex, orosz kék, szibériai - ezekről tudok én, de ha van még ilyen fajta, akkor annak neve és átlagára is érdekelne.


Feltételezem, hogy egy ilyen macska nem olcsó, de sose vettem még macskát szóval fogalmam sincs az árakról.



2015. okt. 5. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

2-300.


Persze a valódi,fajtatiszta,oltott,pedigrés.

2015. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
omg ez több, mint egy oltott, törzskönyvezett, tenyészcélra vett kutya
2015. okt. 5. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez van. De nem dragabb, mint egy iphone 6 S

De amugy, megis mitol lenne olcsobb? A macskatap dragabb, mint a kutyatap, az allatorvosi kotsegek sem olcsobbak... Meg ilyesmik.

2015. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A macska tartása olcsóbb, mint a kutyáé, és az állatorvosi költségei is sok esetben azok. Sok állatorvosi árlistát végignéztem már, mindegyiknél így van - persze ha nem 5 kg-os kutyáról van szó. Tenyészteni is olcsóbb a macskát, tudom, mert van ilyen ismerősöm, aki mindkét fajt tenyészti.

Számomra a macska "csak" egy kedves családtag, a kutyának a családtag funkciója mellett van egy munka funkciója is, de ebbe ne menjünk bele. Nem költök drága elektronikára, és nem ismertek, fölösleges csak azért fölényeskedni, mert olyasvalaki, aki eddig csak örökbefogadott macskákat tartott, megdöbben egy tenyésztett macska árán. Sajnos nálunk csak "hipoallergén" macska jöhet szóba, de lehet még az se. Így viszont mindegy is, köszönöm. Olyan 100-ezret tartanék reális árnak, ez van.

2015. okt. 5. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
törzskönyve szibériai cicát 100 körül veszel ár :) hobby célra :)
2015. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a szibériai hipoallergén. A kopasz meg csak annak, aki nem a nyálra, hanem a szőrre allergiás. És 100 ezertől már kaphatsz tk-s szibériait. Nekem is az van.
2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!