Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak egy vak kiscicaval?

Serenity-cica kérdése:

Mit csinaljak egy vak kiscicaval?

Figyelt kérdés
ajandekba kaptam es biztos, hogy teljesen vak. semmit nem lat, meg a fenymozgast sem. nem tudom mi legyen vele, mert kertes hazban lenne 3 nagy testu kutyaval, akik bar nem bantjak ot, de jatszananak vele es o nem tud... nem tudom megoldani, hogy csak benti cica legyen. nezzek neki gazdit vagy mi legyen vele? nem szobatiszta a cica. kb 8 hetes. altatas, ilyesmi nem opcio, akkor inkabb kitalalom hogy maradhatna itt. ugy sajnalom ot :-(

2015. okt. 6. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak lakásban kellene őt tartani. Ha nem tudod megoldani, próbálj másik gazdit keresni neki. Kérd macskamentők, alapítványok segítségét!
2015. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vak macskát kint tartani halálos ítélet.
2015. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azon gondolkoztam, hogy hamarosan fizetest kapok es elviszem dokihoz, hatha mentheto a latasa.
2015. okt. 7. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell gondolkodni...el kell vinni.
2015. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett vele?
2015. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!