Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Macskafüvet hogy...

Mimaltán kérdése:

Macskások! Macskafüvet hogy szoktátok adni a cicának?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos közép hosszúszőrű cicám és vettem neki macskafüvet, mivel benti cica. De ő mindig szétjátsza. Eszegeti is, de általában a fű kiborítva vár rám a tálból, hogy összeszedjem. Milyen megoldást javasoltok?

2015. okt. 6. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Grasbits nevű termék vált be:


[link]

Ez tablettás kiszerelésű,praktikus megoldás,kifejezetten macskák számára.Német minőség,visszazárható csomagolás.A legtöbb állateledel üzletben kapható.Ugyanazt tudja mint a fű.

2015. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen nagy műanyag izébe szoktam ültetni. :) Kicsibe nem vált be.

2015. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinti fűvel próbálkoztál már? A mienk csak azt eszi, amit kint szedek neki a kertben.Persze megmosom előtte. A boltit nem sokra becsüli.
2015. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A tablettával megpróbálkozok. Emeletes házban lakok a betondzsungel közepén. Sehol sem tudok neki füvet szedni sajnos. Ki kísérletezem a legjobb megoldást.
2015. okt. 7. 05:20
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon cukor cicád van.
2015. okt. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy, nehéz cserépbe, tartóba ( [link] )szoktam vetni általában macskafüvet. De néha búzát, vagy máskor kukoricát. Az ivóvize közelébe, világos helyre állítom.
2015. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
Én is grasbitset adok nekik.... az ültett fű általában mindenhol van... csak a cserépbe nem... :D
2015. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!