Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért videlkedik igy a macskám...

Nikaa.q kérdése:

Miért videlkedik igy a macskám. Beteg?

Figyelt kérdés
Kb 3napja nem eszik a macskám.. eloszor azt hittem azért mert nem izlik neki a macska kaja.. vettem neki másikat drágábbat jobbat azt se ette... utana probalkoztam szalámival meg amit én eszek (azt mindig megeszi) és azt se ette meg... néha gubbaszt a sarokba..most adtam neki chipset (azt imadja) es nezegette 10perc utan lassan megette de mintha kenyszerrel ette volna meg.. nem nyávog nem jelzi hogy fáj valamije.. beteg lehet?? Nagyon megilyedtem meg féltem mert imádom a kis szarost :D Érdemes lenne orvoshoz vinni??
2015. okt. 6. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana elvinni orvoshoz.
2015. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 nap nem eves sok. Mindenfelkeppen vid orvoshoz.
2015. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne. Lehet, hogy lázas, akkor sem esznek.
2015. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem megiJedni kell, hanem orvoshoz vinni, minél hamarabb. Éhezésnél a macska elkezdeni lebontani a saját testét a májon keresztül, amitől zsírmáj, abból májelégtelenség alakul ki és meghal.
2015. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Adtam neki langyos tejet, utana adtam enni neki es evett illetve falt :D Szerintem elronthatta a gyomrát, tobbet nem veszek azt a fajta kaját amit utoljata evett szerintemabba lehetett valami amitol rosszul lett. nagyon megnyugodtam hogy evett! :-)
2015. okt. 8. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!