Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak kiscicámmal...

Mit csinaljak kiscicámmal vagy van e teendö ebbe az esetbe?

Figyelt kérdés

van egy kiscicánk hozzávetöleg 10 hét körül van

Eperkét elhioztuk még nem járt dokinál jövö héten megy. tejet nem kap csak vizet, száraztápot, és nedves tépot. székelete nem kemény átlagosan laza. aza gond bocs hogy igy irom nem nagyon figyelhetö meg mint más cicáknál hogy nagy wc (alom) használat utan a popoját nyalná tisztára észrevettem hogy picit sebes a feneke gondolom emiatt. mit csinaljak vele? vizzel mossam le neki minden alkalommal?


2015. okt. 10. 14:20
 1/6 vorarlberna válasza:
Sajnos sokminden lehet. El kéne menni dokihoz vele és az alapvető szurikat is megkapná. Nehéz de meg kell lépni.
2015. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hétfön megy ma is vittem volna de nem volt kocsim mert férjem elvitte doki meg másik városba van
2015. okt. 10. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiatalka még, nem tanult még meg rendesen mosakodni. :) Letörölheted neki langyos vizes vattával, igen.

Féreghajtót mielőbb kapjon!

2015. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekel.Az én cicám 8 éves,ex-kandúr,és sajnos,nem mosakszik meg alaposan,csak a lábait,a fejét,stb.Próbáltam nedves vattával lemosni,mert ,ahová leül,sokszor pecsétet hagy maga után,igazán nem higiénikus,de,nem engedi,hogy letöröljem.Mit tehetnék?
2015. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.-nek: Ha nyomot hagy maga után, vsz. laza a széklete, mert normál esetben semmi nem marad a végbélen. Esetleg változtass a tápján, hátha az a gond.
2015. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mára rendezödött nem tom hogy de rendezödött.. teljesen normális széklete van pedig az étel ugyanz volt lehet a növekedés miatt a bélflorák változnak. nem tudom azt tudom jövö héten doki átvizsgálja és jön a féregtelenités és kombinált oltás
2015. okt. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!