Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz-e változás vagy én...

Mi lenne kérdése:

Lesz-e változás vagy én oldjam meg? Anya + az utód. Mind kettő aranyos, egyiktől sem szeretnék igazán meg válni.

Figyelt kérdés

Anya cica + a leánya.4. alomból 3 lány született. Kettőt elajándékoztam. A harmadik itt maradt az anyjával. Kinti-benti cicákról van szó. Hetek óta az anyja fúj a kicsire. Nem tűri el maga körül 1 légtérben. Inkább kimegy akár éjszakára is. A kicsi tisztességes távolságot megtartja,

nem ellenséges mint az anyja.



2015. okt. 12. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sokat simogatod a kicsit és a kezed illata rajta marad a macskán és az anya azt hiszi nem az övé, vagy megfürdetted és a sampon illatát érzi.
2015. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csapkodja az anya a kicsit akkor nincs baj szerintem, amugy mennyi idős a kicsi?
2015. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, Nos simogatom természetesen, de nem viszem túlzásba. Annak ellenére, hogy legtöbbször a bokám mellett kísér.

2, Még rá nem csapott, csak fölemelte a mancsát. Viszont már rám igen 1x, pedig az ölembe volt. Akkor bejött a kicsi és zsupsz. Nyoma nem volt. A kicsi 5 hónapos.

Mindkettőtöknek köszönöm a választ.

2015. okt. 13. 04:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos, meg m,osom a kezem miután simogattam a kicsit. Fürdetni nem szoktam őket. Azt ők elintézik.
2015. okt. 13. 04:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már az ivartalanításról? Ha mindkettőt megműttetnéd, akkor békében élnének egymás mellett és jövőre nem szülnének 6-8 kiscicát. Kinek fogod tudni elajándékozni majd a kölykeiket?
2015. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen. Az egyszerű gondom csak annyi, hogy /cica 15.-eFt. Sajnos nem tehetem meg jelen helyzetemben. Meg kell várnom amikor akcióznak a dokik. Akkor 50 %-al dolgoznak.

Azért köszönöm a választ.

2015. okt. 14. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!