Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen "különlegességre"...

Milyen "különlegességre" tanítsam meg a macskám?

Figyelt kérdés

Kertes magánház,nem szobacica lesz. Nem vagyok egy nagy macskabarát,de egy hete hozzánk került egy közel fél éves kandúr,ha a kutya már megszokja,betanítanám valamire...

Valami egyszerű,de különleges dologra tanítanám.

Köszi előre is az ötleteket


2015. okt. 14. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
föze meg a kávét
2015. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
2015. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg arra, hogy átugorja az összekulcsolt kezedet ha elébe teszed amikor a lábadnál van.
2015. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,olyasmire gondoltam,mint a 3. írt...még kérek!!!

Egy távoli rokon a kilincs kinyitására tanította meg,na azt NEM akarom(amúgy se jön,jöhet be).

2015. okt. 14. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kilincsre magától is rájön, nem kell tanítani. Az enyémet se tanítottam rá, mégis tudja.

Tanítsd meg ülni. Egy haverom megtanította a macskáját, tök cuki, ahogy parancsra ül.

2015. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kopogtasson hogy ajtót nyissanak neki:

https://www.youtube.com/watch?v=Oi7GXNeVf1g

2015. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ülni és két lábra állni tanítottam meg a maccsot. A karikán ugráshoz már nem volt türelmem. Annyi munnkával, amivel a macska az ül pozíciót megtanulta a kutya túl volt a teljes fegyelmezőn (ül áll fekszik lábhoz), de nagy buli amikor megcsinálja
2015. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!