Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának valami klassz név?

Cicának valami klassz név?

Figyelt kérdés

Pezsgőszínű lány cica. :) Mármint ilyen bézs színű, vagy hogy mondjam, olyan nagyon halványan vöröskés, de inkább valamiféle krémszíne van. Neki kéne valami jó név ötlet. :)


Esetleg Púder? Vagy mondjuk a Pezsgő milyen lenne? (Szerintem amúgy a Pezsgő nem elég csajos, pedig ez a cica igazi kis hölgy, úgyhogy valami nagy szép név kellene neki, ami illik hozzá.)

Írjatok kérlek névötleteket, mert egyelőre nagyon tanácstalanok vagyunk!


Előre is köszi szépen! :)



2015. okt. 20. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Púder szerintem aranyos. :)


Én az utóbbi időben ilyen neveket olvastam, ami szerintem jól állna egy vöröses színű lány cicának is:

Szirén, Piskóta, Írisz, Málna, Mangó, Ízisz, Szerafina, Mandarin, Ginger, Gyömbér, Szikra, Mandula, Szirom, Szonja, Parázs, Maja, Milla, Sziréna, Nokedli, Puszedli, Szirup, Szende, Szépség, Mira, Mia, Pihe, Fanta, Füge, Karamella, Mazsola, Pehely, Marcipán, Hamvas, Sansa. :)


Esetleg még (ha picit viccesebb nevet keresel) jó lehetne neki a Perec, Kifli, Gofri, Müzli, Pogácsa, Kuglóf, Nudli, Spagetti és a Chili. :)

2015. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Kíra, Kacér, Kedves, Korina, Karina, Karmazsin, Korall, Kökény, Kacaj, Koktél, Konyak, Kelta, Kamilla, Kincső, Kávé, Kinga, Kőris, Kacifánt, Krokett, Kabala és Cappuccino. Ne haragudj, nem tudom, miért csak K betűs nevek jutottak az eszembe így hirtelen. :D

De remélem, azért tudtam segíteni. :)

2015. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Muffin, Cukor, Drazsé, Bogyó, Kisasszony? Írtad, hogy igazi kis hölgy, akkor esetleg Milady vagy csak simán Lady? :)
2015. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mokka, Freya, Szeréna vagy Szofi.
2015. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aida, Dáma, Madame, Hercegnő, Tündér, Vanessa (vagy röviden Nessa), Borka, Szamóca, Szeder, Eper, Bizsu, Rubin, Ribizli, Áfonya, Lujza, Kleopátra (Cleo), Stella, Tara, Lara, Krémes, Süti, Cuki, Cukor vagy legyen Pörkölt. :D
2015. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Selymes vagy Selyem esetleg? Lehetne még Bársony, Mina, Miranda vagy Mirinda, Narancs, Barack, Carmen, Felícia, Lukrécia, Jázmin, Lola vagy Lolita. :)
2015. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Bézs Egérfogó
2015. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amanda, Nina, Panka, Pisze, Puszi, Főnix, Galagonya, Gesztenye, Berkenye, Bambusz, Bóbita, Masni, Máglya, Zara, Kiara, Heléna, Fédra, Tekla, Nika, Fauna, Mirella
2015. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pasztell jutott eszembe a leírásod alapján :)

De a Púder is tetszik. :)

2015. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Púder nekem is tetszik, de adnám neki például a Mandula vagy Maya nevet.
2015. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!