Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen állat? (kép)

Ez milyen állat? (kép)

Figyelt kérdés

Gyökér vagyok és nem vágom. :D

Köszi a válaszokat


[link]


2015. okt. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiúznak tűnik.
2015. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hiúz, csak nem a tipikus csíkos (európai), hanem az észak-amerikai, szürkésbundájú alfaja
2015. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg hiúznak tűnik.


[link]

2015. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kiscica :)
2015. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem ilyen kell.
2015. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiuz! Nezd meg a pamacsokat a fülen. Onnan konnyu felismerni Viszont akarmilyen bekesnek tunik ez egy ragadozo allat es komoly sebeket tud ejteni
2015. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ajtó feletti feliratból és az álmos tekintetéből következtetve talán azért tűri vadállat létére ilyen békésen, hogy kézbe vegyék, mert lehet, hogy most tér magához altatásból vagy kábításból egy esetleges műtéti beavatkozásból.


Itt megtaláltam a kép alatt leírva, hogy az USA-ban, Colorado államban készült a kérdező által linkelt fotó a Frisco Creek Vadállat Kórház és Rehabilitációs Központban:


[link]


Kölyökkorban még jobban hasonlítanak a háziasított macskára:


[link]

2015. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!