Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud Miskolc közelében...

Valaki tud Miskolc közelében állatorvost aki olcsón ivartalanít nőstény macskát?

Figyelt kérdés
olcsó = 10 ezer ft alatt
2010. márc. 17. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezze meg Nyékládházán Bogyónét..
2010. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ő az egyik akit fel fogok hívni, meg a Tiszalúci állatorvos a másik. Remélem olcsóbban megcsinálják, mint amit a Felsőzsolcai állatorvos mondott ( 16 500 ) és amit egy Miskolci ( 14 ezer )
2010. márc. 17. 10:34
 3/13 anonim ***** válasza:
14 ezer egy nőstény macskáért nem elég olcsó? Elvégre ez egy nagy hasi műtét, egyórai munka plusz anyagköltség, altatással jár, az altatót meg testsúlykilogrammra számolják. Tegyük fel, hogy 6 kiló a macskád. Az én szuka kutyám 10 kiló, és akciósan volt 18 ezer az ivartalaníttatása nem a legdrágább helyen Miskolcon...
2010. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nekem 14 ezer sok, mivel diák vagyok, a félretett zsebpénzemből fogom kifizetni, ami nem sok. két nőstény macskám van, 14 ezer ft-nál az már 28 ezer. ennyit nem bírok kifizetni. és nincsenek 6 kilósak a macskáim, még csak 7 hónaposak.


Első válaszoló, mégegyszer köszönöm, felhívtam, 12 ezerért csinálja. Eddig ez a legjobb ár, de még felhívom a tiszalúcit is, hátha...

2010. márc. 17. 10:43
 5/13 anonim ***** válasza:

teljesen jogos, hogy olcsóbban szeretnéd. És felelős állattartásra vall. Nagyon sokszor vannak ivartalanítási akciók, de valami miatt a főváros és környékére koncentrálódnak. A Zöld Zebra-féle ivartalanítási akcióban 7000 forint egy nősténymacska. Nekik szokott lenni vidéki nagyvárosokban, de most nincs.

Igen, a nőstényeknél komolyabb beavatkozás, de azért némely állatorvos kicsit elrugaszkodik a valóságtól

Lehet, hogy jobban megérné feljönnöd Pestre.

2010. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Értem.


Hát, a legjobbakat kívánom neked, hogy sikerüljön olcsót találni, és nagyon nagyra értékelendő, hogy ilyen felelősségteljes vagy az állataiddal.


második voltam

2010. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintetek lehet tüzelés alatt ivartalaníttatni ? sok helyen azt olvasom, hogy nem. az álaltorvos akit felhívtam, azt mondta hogy lehet... most akkor mi legyen ?
2010. márc. 17. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

nem igazán tanácsos.

Sokkal érzékenyebbek a szövetek ilyenkor. Nagyobb kockázattal jár.

Azt is megteheted, hogy egy ideig fogamzásgátlót adsz neki(k). Van kifejezetten macskáknak gyártott. Kb 700 Ft.

De ez csak átmeneti megoldás legyen, mert hosszútávon már egészségtelen.

2010. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nemtudom nem-e terhesek már. az egyik az már egy ideje olyan furán nyávog azért tudom hogy tüzel, a másiknál nem vettem ezt észre. akkor a fogamzásgátló már úgysem ér semmit...
2010. márc. 17. 11:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Vemhesen lehet ivartalanítani, de tüzelés közben inkább ne, mert nagyobb a nagy vérzés kockázata. Ilyenkor vérbővebbek a nemi szervek.
2010. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!