Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon aberált dolog lenne?

Nagyon aberált dolog lenne?

Figyelt kérdés
Házi cicamnak (benti) havi egyszer vennék neki egy fehér egeret levadászás céljábol. vagy ezt tilos
2015. okt. 23. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Természetes.
2015. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem rossz maga az ötlet csak vegyél piros szőnyeget.
2015. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy megfogná.
2015. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tilos, de nem igazán etikus és te szívod meg, ha nem fogja meg az egeret. Márpedig nem biztos, hogy elkapja.


A kandúrkám nagy ritkán fog meg bármit is és ha azonnal nem tömi az arcába, akkor hajlamos elfeledkezni róla, elhagyni valahol. A múltkor pl. egy halálosan sérült egér egy betonlap alá húzódott be megdögleni, sehogy sem tudtuk kiszedni onnan. Áldás egy ilyen macska, nem? :D

2015. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fehér egeret sokszor takarmány egernek is hivjak, valamint laborban is kiserletezunk velük, szóval nem tiltott dolog.

az én macskaim kozul az egyik megszaglaszta, de nem bantotta. a másik macskam nagy vadasz, de o se bantotta. a harmadik kis cica viszont megfogta és megette. szerintem más szaga lehet mint a mezei egernek, azert nem ismertek fel

amúgy egyéni dolog, de en megsajnaltam picit az egeret. én pattogosat vettem. nem vennék újra,

2015. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tilosnak nem tilos, de aberalt dolognak tartom. Semmi szuksege nincs ra.
2015. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) csak kérdés volt gondoltam étrend kiegészités:) de nem veszek akkor
2015. okt. 23. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:

A kinti cicának hoz az anyja egeret és megtanítja egerészni.

[link]

2015. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly véletlenül hazahoztunk egy egeret. (kertből táskában) A macska végtelenül élvezte, de végül én vadásztam le, mert az egér olyan helyeken volt, ahová a cicus nem fért be. Volt rohangálás, figyelés, támadás, levert egy cserepet, nyávogott. Vicces volt, de sajnos hangos is, így 2 nap után az egér ment a macska meg hoppon maradt. Ezek után gondoltam rá, hogy veszek neki egeret játszani, vadászni, de sajnálom az egeret is valahol, és inkább nem vettem azóta sem. Maradnak a legyek-poloskák. Az is jó célpont neki.
2015. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!