Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fél éves macskám lehet vemhes?

A fél éves macskám lehet vemhes?

Figyelt kérdés
Október 15. lett fél éves.Tegnap este,éjszaka,reggel és egész délelőtt nem volt meg.Majd nagy nehezen megtaláltuk egy kisebb zugba kuporodva.Kivettem,megsimogattam.Nem látszott rajta semmi.A szeme is ugyanolyan volt.Majd letettem és egyből visszaszaladt abba a kis zugba.A kajája már reggel óta ott van,de még meg sem szagolja.Valahányszor kivesszük a zugból,mindig ugyanúgy visszamegy oda,és ugyanúgy lefekszik.Lehet,hogy vemhes??

2015. okt. 23. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mindenképp elvinném a helyedben állatorvoshoz. Utána pedig ivartalanítanám, ha nem terhes, ha mégis, akkor a picik születése után azonnal.

Mi az, hogy itt minden macska elkóborol előbb utóbb? Akkor minek akarsz kicsiket, ha úgyis elmennek és ki tudja mi lesz velük?

Ne haragudj, de rettentően felelőtlen vagy és önző. Csak azért mert 2 hétig cuki kiscicákat simogathass, tönkreteszed egy csomó macska életét.

2015. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen adok neked 2 kiscicát is 2-3 hónaposak épp hogy esznek valaki berakta hozzánk de befogadni nem tudjuk mert van 3 cica meg egy kutya elég ha azokat tudjuk orvoshoz vinni meg etetni.


Szegényeket vihetem a menhelyre ha senkinek nem kell.

2015. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Katherine992 válasza:
Az én macskám egy éves kora előtt lett vemhes, de el is vetélt. Az állatorvos mondta, hogy már fél éves kortól ivarérettek, viszont az én macskám példájánál az volt a vetélés oka, hogy még elég fiatal macska volt, ezt az állatorvos mondta.
2015. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Katherine992 válasza:
Ez lemaradt-az én macskám is befészkelt, bágyadt volt, onnan láttam én is, hogy valami nem okés vele. A vemhességgel tisztában voltam, de az orvos is megállapitotta, hogy korai ett volna még az ellés, ezért nem az miatt fészkelődött a macska, bágyadt volt, hanem mert nem érezte rendbe magát.
2015. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!