Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a nőstényállat...

Miért pisil a nőstényállat macskám a fürdőszobába, ha már réges régen szobatiszta?

Figyelt kérdés
Szóval így fogja magát, és telibe pisilja a fürdőszobaszőnyeget. Jó, az már nincs ott. Most meg kitalálta, hogy bemászik a sarokkádba és akkor odapisil. De érted, most szálltam ki a kádból 5 perce, ő meg már oda is rakta a chanelt a kád közepére. Talán ez mégis csak fura!

2015. okt. 28. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van? Ha nem, lehet jelölésszerű.
2015. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy vesehomokja van...
2015. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ivartalanított -

vesehomok? az csak fürdőre specializálódik? :) vágom mi az, de nem látom az összefüggést

2015. okt. 29. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy szobatiszta macska hirtelen minden ok nélkül nem szobatiszta többé akkor annak általában betegség az oka, szóval vidd el megnézetni. Magától nem jön helyre.
2015. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicám aki mindig a moziterembe pisilt ,megőrültem tőle mert iszonyú ammonia szaga van a vizeletnek amit igazán csak enzimes tisztítóval lehet semlegesíteni.És neki pont a bőr fotel kellett... Nem igazán értettem a dolgot . Sokszor kérdeztem a dokit ,de igazán viselkedési zavarra gyanakodtunk ,ugyanis rivalizált egy másik nőstény macskával...Én viszont lerágtam a doki fülét ,és így derült ki,hogy vesehomokja van. Nem igazán hely függő ,csak valószínűleg nem ért el az alomig és ez lett a "törzshelye".
2015. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
orvosnál már járt másfél hónapja, az semmit nem talált, de úgy fest el kell vigyem egy másikhoz, ha ez többek szerint valamiféle betegség jele lehet - köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 30. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!