Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A teknőctarka cicák tényleg...

A teknőctarka cicák tényleg csak nőstények lehetnek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de én is hallottam már arról, hogy nagyobb eséllyel azok. Rá is kerestem imént, és a haziallat.hu szerint: "Ezek színeit adó gének általában nemhez kötöttek, és két X kromoszómára van szükségük. Általában ezek a színek csak nőstényeknél jelenik meg. Nagyon ritkán hímeknél is megjelenhet, de ezek genetikailag abnormálisak (XXY van XY helyett), és majdnem mindig terméketlenek."
2015. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tenyleg csak nostenyek lehetnek. Genetikailag ket x kromoszomaval kell rendelkezniuk.
2015. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehetnek kandúrok, csak nagyon kicsi eséllyel. A szomszédomban van rá példa.
2015. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Btw, siman ellentmondasz a tudomanynak, aztan okoskodassal vadolsz - nekem ez olyan "marpedig en lattam ufot" dolog, nagyon sajnalom.

Ez pont olyan, mint a "lattam a yeti-t". Bemondasra pont nem elhiheto.

[link]

2015. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. okt. 29. 16:22
 7/8 anonim válasza:
100%
Vagy nőstény, vagy steril kandúr (ez utóbbi nagyon ritka). :)
2015. nov. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BTW, drága okoskodó, belinkelhetsz 50 különféle cikket is, attól még a teknőctarka kandur ott lesz a szomszédomban, hiába hisztériázol.
2015. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!