Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy brit rövidszőrü macska?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet és mielőtt megvenném szeretném tudni mire számítsak.

2015. okt. 29. 13:25
 1/6 anonim válasza:
0%

25.000-től akár 100.000-ig is terjedhet..

De 20-25ezerért már lehet kapni.

Ha csak félvér, akkor 12.000 is árulják..

2015. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést sz OFFért, de a brit rövidszőrűről van egy isteni sztorim. Jó 25 évvel ezelőtt Gyulán voltam cicakiállításon és versenyen. A szünetben a verseny helyszíne előtti ápolt zöld gyepre ültem le a tízóraimat elfogyasztani, kolbászos zsíros kenyér kolbászkarikákkal. Valahonnan mellém szegődött egy gyönyörű, csillogó és tökéletesen fekete szőrű, sárga szemű házicica. Dorombolva leült mellém, és nézte ahogyan falatozom. Megsajnáltam, adtam neki egy kolbászkarikát, megszaglálta, de végül nem ette meg. Még hangosabban dorombolt. Adtam neki egy kis zsíros kenyeret, na azt már ismerte, és jó étvággyal ette és közben nagyon barátságosan viselkedett. Észre sem vettem, hogy közös falatozásunk közben egész csapatnyi nézőközönségünk lett. Egy idősebb hölgy a minket bámuló társaságból előlépett, és azt kérdezte, hogy honnan valósiak vagyunk, és, hogy hányas sorszámú versenyző ez a hibátlan brit rövidszőrű. Széles mosollyal válaszoltam, hogy ez a cica éppen most szegődött mellém, talán 10 perce ismerjük egymást, itt kóborol a környéken...

Nem akarták elhinni, azt hitték viccelek. Kiderült, az egyik zsűriző bíró volt az idősebb hölgy, aki megszólított...

2015. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. es legalabb volt annyi eszed, hogy jo aron elad neki? :P
2015. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:

80.000 ft, tesztekkel, törzskönyvvel, oltásokkal, chippel!

Plusz a tartása, alomdoboz, alom, kaparóbútor, minőségi táp (nem whiskas, kitekat és társai) orvosi költségek...


Szaporított macskákban sajnos nem tudok segíteni... olyat ne vegyél mert tele vannak betegséggel... (PKD, HCM, FIP...)

2015. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 macdln ***** válasza:

25000 -ért szaporítótól lehet csak venni brit cicát. 70-80 ezertől 120-ig kb. Semmiképp ne vegyél szaporítótól.

Itt nagyon jól leírják, hogy mi a különbség tenyésztő és szaporító között.

[link]

2015. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy rendes alomból való, egészséges szülőktől származó, törzskönyvezett brit minimum 80ezer, de az eltartása sem olcsó. Tapasztalat.
2015. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!